1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak
marzena66

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33466

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-19, 20:07   Temat: czerniak
angela01 napisał/a:
Mam się czym martwić?

Jak wszystkie narządy w brzuchu są prawidłowe i nic się z nimi nie dzieje to raczej nie ma powodów do zmartwień. Jak jest to w miejscu dostępnym dla usg to za jakiś czas można to sprawdzić w usg czy coś się nie zmieniło.

pozdrawiam
  Temat: czerniak
marzena66

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33466

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-21, 21:26   Temat: czerniak
Cień powinno się wyjaśnić.Trudno powiedzieć cokolwiek nie widząc wyniku i trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie czy to coś groźnego. Lekarz twierdzi, że cień brodawki, może ale żeby to wyjaśnić do końca możesz prosić o TK płuc.
angela01 napisał/a:
Powiedział mi jeszcze że jest to tylko widoczne w pozycji bocznej przodem już nie.

To akurat żaden argument bo wiele razy w zdjęciach z przodu nie widać nic a jak się zrobi zdjęcia boczne to już nie jest nic a coś.
Póki nie ma diagnozy to nie nakręcaj się niepotrzebnie. Jeżeli wynik jest niepewny to domagaj się po prostu TK i wszystko się szybko wyjaśni.

pozdrawiam
  Temat: czerniak
marzena66

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33466

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-21, 20:55   Temat: czerniak
angela01,
A możesz przepisać ten wynik w całości?

pozdrawiam
  Temat: czerniak
marzena66

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33466

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-24, 19:00   Temat: czerniak
angela01 napisał/a:
czy jak robiłam tydzień temu prześwietlenie klatki to teraz mogę zrobić kręgosłupa?

Badanie RTG powinno być zawsze wykonywane tylko i wyłącznie ze wskazań klinicznych, ilość powinna być ograniczona, ponieważ w tych badaniach stosuję się promieniowanie, które nie jest obojętne dla zdrowia. Żeby postawić prawidłową diagnozę nie ma innej możliwości jak RTG, TK więc jeśli lekarz uznał, że trzeba to zrobić to nie masz się czego bać.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group