1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marzena66

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 123886

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-03-01, 18:40   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
szczecha,

Dobrze, że już szybko zadziałałaś "badziew" wycięty. Co do płuc, to wiesz, że sa to zbyt małe zmiany żeby je zdiagnozować, urosły minimalnie, mogą być to guzki pazapalne, może to tylko granica błedu ten wzrost. Na pewno trzeba je obserwować i nie nakręcaj się w żadnym razie negatywnie.

Trzymaj się dzielnie :)
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marzena66

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 123886

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-05-28, 22:00   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
szczecha napisał/a:
oraz szanowne Forum,


Szanowne forum jest cały czas myślami z Tobą i trzyma wciąż mocno kciuki za taką dzielną koleżankę.

:tull:
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marzena66

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 123886

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-04-09, 07:39   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
szczecha,

Nie ma za co mi dziękować, ja nic nie robię, to Ty i osoby chore są dla mnie bohaterami to Im chylę czoła, to Ty/Oni są wielcy.
szczecha napisał/a:
tylko się zastanawiam co wtedy będzie można zrobić

Tutaj bądź w kontakcie ze swoim lekarzem to On niech Ci powie co będzie w razie "czegoś", to On wymyśli co dalej Ty kochana żyj tu i teraz bo zamarwianie się co będzie jak..... tylko będzie psuło Twoją psychikę a jak psychika "zrypana" to i organizm choruje.

Mocno przytulam i mocno trzymam kciuki.
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marzena66

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 123886

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-04-06, 21:02   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
szczecha,
Koleżanki już wszystko napisały, mi też jest przykro, że wypadłas z programu ale sama wiesz, że czasami skutki uboczne mogą bardziej zaszkodzić niż choroba podstawowa. Obserwuj swój organizm, bądź czujna, wiesz jak postępować i jak tylko zauważysz coś u siebie co wzbudzi Twój niepokój od razu lekarz i trzeba coś działać. Teraz się regeneruj, my wszyscy tutaj trzymamy mocno kciuki i całym sercem jesteśmy z Tobą.

Mocno przytulam, dzielna z Ciebie kobietka.
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marzena66

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 123886

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-04-03, 22:13   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
Remisja :uhm!:
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marzena66

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 123886

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-03-11, 21:25   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
szczecha napisał/a:
Niestety coś za coś...

Dokładnie tak, sama wiem jak to u moich wyglądało, apetyt koński i niestety waga zawsze szła w górę, także normalne jest to i u Ciebie. Później jak się wszystko ustabilizuje to wagę ustabilizujesz, zresztą to nie najważniejsze, zdrowie jest ważne, no chyba, że jeszcze na modelkę się wybierasz to już inna inszość ;) przepraszam ale myślę, że za żart się nie obrazisz a jak tak to daj mi burę, przyjmuję na klatę wszystko.

pozdrawiam serdecznie
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marzena66

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 123886

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-03-03, 07:27   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
szczecha napisał/a:
Zakładam oczywiście tak jak Wy - będzie dobrze...

A my mocno trzymamy za to kciuki.

Trzymaj się.
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marzena66

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 123886

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-08-31, 17:56   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
szczecha,

Kochana to my Tobie życzymy dużo sił, nawet swoje własne Ci przekazuję, żebyś miała ich dużo do dalszej walki.
Przykro mi, że choroba nieodpuszcza ale silna z Ciebie kobieta i mocno trzymamy kciuki żebyś dała radę, żebyś tego paskudę trzymała w ryzach.

Dużo sił dziewczyno.
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marzena66

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 123886

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-04, 22:43   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
szczecha napisał/a:
Niestety nie znam angielskiego.

Wpisz w google Keynote-034 i włącz "przetłumacz ", bedzie to łamana polszczyzna ale coś na pewno wyczytasz.

Trzymaj się dziewczyno.

mf54 napisał/a:
Może moderatorzy dadzą nam odpust

No nie wiem, chyba pogrożę :nunu:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group