1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
marzena66

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 22675

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-07-12, 19:39   Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
maria1952,
Wiem, znam Twoją historię, myślałam o jakiś ciotkach, "pociotkach" o rodzinie dalszej, przecież nikt nie może być samotny, samemu źle na świecie :-(

Łoooo matko i córko tyle komplementów :oops: A tak na poważnie to każdy człowiek powinien mieć serce, wrażliwość, podać pomocną dłoń to według mnie całkiem normalne cechy.

maria1952 napisał/a:
chorobę totalnie wyparłam
maria1952 napisał/a:
Ze mną ciężka sprawa naprawdę z chodzeniem po lekarzach.

Muszę powiedzieć, że rozumiem to doskonale ale mimo wszystko pamiętaj bo zmusić nie możemy żebyś chociaż kontrolowała u siebie te podstawowe wyniki jakby coś Cię niepokoiło to szoruj do lekarza nawet jak unikasz Ich jak ognia.

Jeżeli będziesz czuła potrzebę wygadania, zabicia samotności to służę swoją osobą na pw.

pozdrawiam.
  Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
marzena66

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 22675

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-07-12, 11:46   Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
maria1952,
Trochę na Ciebie nakrzyczę. Rozumiem Twój ból, Twoja stratę bliskich, to jest ból nie do opisania ale nawet jak ma się 60-70-80 lat chce się jeszcze żyć i Ty zapewne też chcesz. zawsze jest dla kogo, chociażby dla Twojego kochanego pieska a może dla kogoś z rodziny, może znajomych a w końcu dla siebie. Nie myśl tak, że nie masz po co walczyć o siebie i lepiej nie wiedzieć. Kiedy przyjdzie Twój czas to na pewno o Tobie nie zapomną i wezwą na te niebiańskie łąki i nie będzie odwrotu, teraz póki masz możliwość jakiś badań, leczenia to powinnaś z tego korzystać. Nie można wypierać choroby jeżeli są szanse leczenia, nie rób sobie krzywdy. Jesteśmy na tej Ziemi "po coś", więc trzeba wypełniać tą swoją misję.
Nas namawiasz na badania, wręcz prosisz to rób to i Ty. Robisz badania ogólne ale jeśli potrzeba badań specjalistycznych zrób również i te dla swojego zdrowia i dla swojego życia, przecież sunia chce na pewno mieć swoją Pańcię jeszcze trochę lat :)

Uparciuch z Ciebie ;-)) [paluszkiem]

pozdrawiam
  Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
marzena66

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 22675

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-06-09, 22:22   Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
maria1952,
O Ty niedobra [paluszkiem] ;-)) do nas apele a sama
maria1952 napisał/a:
już nie szukam niczego u siebie.

Pewnie, że nie szukaj ale systematycznie kontroluj się dalej, tak jak do nas apelujesz.
maria1952 napisał/a:
uważam,że profilaktyka i jeszcze raz profilaktyka

Jak najbardziej jestem za i nawet zachęcam ludzi, żeby w ramach prezentu urodzinowego raz w roku fundowali sobie na prezent usg jamy brzusznej, piersi, cytologię, przecież to pożyteczny prezent a ilu nieszczęściom może zapobiec.

Apel słuszny, popieram
Dużo zdrowia i pozytywnego nastawienia, pozdrawiam
  Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
marzena66

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 22675

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-06-07, 22:57   Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
maria1952,
Jeżeli nic nowego u siebie nie zauważyłaś co byłoby niepokojące, jakieś dolegliwości czy też zmiany w obrazie morfologii to nie ma co na siłę szukać. Jeśli lekarz też nie wysyła na badania, nie widzi takiej potrzeby to też nie robimy wyników dla ciekawości.
Pamiętaj jednak, że musisz być czujna i badania co jakiś czas robić.

Też jestem miłośniczką piesków i też posiadam :)

Trzymaj się.
  Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
marzena66

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 22675

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-06-07, 22:37   Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
maria1952 napisał/a:
JEST SENS ROBIĆ TOMOGRAF BEZ KONTRASTU? Krótko specjaliście TAK lub NIE

Tak krótko Tak czy Nie, to nie jest tak łatwo.
Badanie z kontrastem jest badaniem dokładniejszym, ponieważ można zróżnicować ewentualną zmianę tzn. czy wzmacnia się po podaniu środka kontrastowego. Jeśli bez kontrastu to można nie wyłapać zmian, które się pojawiły/są.
Zawsze obraz badania z kontrastem jest dokładniejszy.
To tyle medycznie a czy tak czy nie to musisz ustalić z lekarzem co dla Ciebie jest lepsze.

pozdrawiam
  Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
marzena66

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 22675

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-08-31, 18:13   Temat: Rak moczowodu brodawczakowaty nieinwazyjny
maria1952 napisał/a:
aczkolwiek nie każdy ma ochotę mi odpowiedzieć (z wiadomych mi przyczyn)


Jedyną przyczyną braku odpowiedzi może być fakt, że nie ma w chwili obecnej osoby, która potrafi odpowiedzieć na Twoje pytanie, ja również nie pomogę bo się na tym nie znam.

Na pewno Twoje podejście do choroby jest Twoją tylko sprawą i w jaki sposób do niej podchodzisz to również Twoja sprawa, my tego nie mamy prawa oceniać.

Na pewno powinnaś wykonać badania kontrolne, jakie, poczekaj na osobę, która ma w tym temacie wiedzę. A czy Twój lekarz, który do tej pory się Tobą zajmował/leczył nie ma dla Ciebie propozycji badań kontrolnych, to On powinien Cię kierować na badania.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group