1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki urotelialny brodawkowy
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 12760

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-07-29, 16:59   Temat: Rak nerki urotelialny brodawkowy
myszka,

Ciężko, wiemy i przeszliśmy/przechodzimy to wszyscy, mi czasami brakowało sił psychicznych bo fizyczna była, ale co zrobić, musimy być wsparciem.
Przesyłam moc sił, pozdrawiam :tull:
  Temat: Rak nerki urotelialny brodawkowy
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 12760

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-07-23, 21:44   Temat: Rak nerki urotelialny brodawkowy
myszka,

Nie wiem jak długo dochodzi się do siebie po operacji jaką przeszła Twoja mama ale na logikę to mama jest dopiero dwa czy trzy dni po operacji (dobrze myślę) to na prawdę ma prawo do osłabienia, do niemocy, do braku sił. Jest w szpitalu, jest pod opieką lekarzy, nie denerwuj się. Jak przypominam sobie moją rodzinę po operacjach Ciocia po operacji spraw kobiecych i druga nadnercza, mąż wątroba to każda z moich osób była słaba. Mąż dwa miesiące to chodził trzymając się ścian albo mnie bo nie miał siły. Z każdym dniem powinno być lepiej.

pozdrawiam
  Temat: Rak nerki urotelialny brodawkowy
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 12760

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-07-23, 18:48   Temat: Rak nerki urotelialny brodawkowy
myszka,

Operacja prawie zawsze niesie za sobą trudny czas, zwłaszcza ciężka. Nie wiem jak będzie, bo każdy pacjent różnie przechodzi okres rekonwalescencji ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Mój mąż jest po resekcji wątroby i uwierz mi, że przechodził masakrycznie czas po operacji, gdzie inni w locie dochodzili do siebie. Mama jest nerwowa piszesz, na pewno jest to spowodowane tym, że czuje swoją niemoc, słabość, może jakieś pobolewania, choć pewnie zabezpieczona jest dobrze przeciwbólowo. Może porozmawiaj z mamą i lekarzem, może coś na uspokojenie by wdrożyli, żeby mama pospała, wyciszyła się to też pomaga zdrowieniu.

Trzymajcie się, pozdrawiam.
  Temat: Rak nerki urotelialny brodawkowy
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 12760

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-07-17, 16:00   Temat: Rak nerki urotelialny brodawkowy
myszka napisał/a:
Skad brac na to wszystko sile


Myszko nie ma wyjścia trzeba się jakoś dźwigać, bo ktoś w Twoim wypadku mama potrzebuje Twojej pomocy i wsparcia.

Przesyłam moc sił i trzymam kciuki za pomyślność operacji, niech Mama się trzyma dzielnie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group