1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak DLBCL typ GCB IV B.
marzena66

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37858

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-05-07, 06:55   Temat: Chłoniak DLBCL typ GCB IV B.
ambra,

ambra napisał/a:
Nie mniej jestem wstrząśnięta gburowatością lekarzy ze szpitala X, brakiem szacunku dla człowieka… po raz pierwszy spotykam się z taki traktowaniem.


a ja się przestałam dziwić bo w naszym przypadku, kiedy wzywałam pogotowie do mamy i zabierali (niestety z łaski) do szpitala to wiele przykrych słów usłyszałam w szpitalu, podobnie jak Ty. Niestety nie zawsze ludzie mają ludzkie odruchy i to jest bardzo przykre a o intymności pacjenta to również nie ma co mówić. Może tylko my miałyśmy złe doświadczenie, tylko to bardzo boli kiedy tej pomocy oczekujemy.

Życzę wam dużo siły i cierpliwości i przykro mi, że przez to przechodzicie.
  Temat: Chłoniak DLBCL typ GCB IV B.
marzena66

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37858

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-04-14, 18:05   Temat: Chłoniak DLBCL typ GCB IV B.
ambra,

Cieszymy się razem z Tobą, że tato zadowolony z peruki. To prawda, że psychika działa cuda i nie tylko walczymy z objawami fizycznymi ale dbamy również o psychikę chorego.

Co do apetytu to może spróbujcie Apetizer Senior albo porozmawiajcie z lekarzem może jakieś leki na receptę wypisze.

Pozdrawiam
  Temat: Chłoniak DLBCL typ GCB IV B.
marzena66

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37858

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-04-02, 07:11   Temat: Chłoniak DLBCL typ GCB IV B.
ambra,

Oczywiście, że utrata włosów może przygnębiać, ale tłumacz tacie, że liczy się zdrowie, to jest priorytetem a włosy odrosną. Mojej cioci też włosy zaczęły wychodzić "plackami". Nie zmusisz taty do obcięcia/wygolenia to Jego decyzja ale myślę, że to byłaby lepsza wersja. Smutno patrzeć jak włosy wychodzą i pełno ich na poduszce, w rękach, na grzebieniu i dlatego uważam, że mniej przygnębia ścięcie niż wszędzie leżące włosy ale to decyzja taty.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group