1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
marysiowa1

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5050

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-12, 11:01   Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
Dzień dobry,

Jest dobrze, tym razem, uff...

Naevus melanocyticus cutis compositus dysplasticus....

Jeszcze jedno zostało, ale na razie do obserwacji.

Wszystkim zaglądającym na forum życzę powodzenia i serdecznie pozdrawiam.

marysiowa
  Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
marysiowa1

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5050

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-31, 16:31   Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
Witam,

Wiadomości dobre, raczej, mi dzisiaj przekazano-docinek czysty.
Natomiast jest kolejne znamię, tym razem na brzuchu (towarzyszące mi "odkiedypamiętam"). Mnie też się ono podejrzane wydawało, ale brałam to na karb pewnej nadwrażliwości w związku z pierwszą diagnozą, szczególnie że wcześniejsze profilaktyczne badanie u innego lekarza nie wzbudziło jego "zainteresowania".
Dziś lekarz z CO potwierdził jednak, że "podejrzane, do wycięcia". Kropka.
Przygody ciąg dalszy zatem.
Pozdrawiam Was serdecznie

Marysiowa
  Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
marysiowa1

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5050

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-01, 10:50   Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
Dzięki. Że też nie trafiłam na tę tabelę kopiąc w goglach pod hasłem czerniak ;)

Co to panika onkologiczna z mózgiem robi.

Jeśli wszystko będzie w porządku, odezwę się za jakiś czas-żeby potwierdzić dobre wieści.
Tymczasem Wszystkim dotkniętym czy liźniętym przez cz. życzę powodzenia i spokojnych nocy.

marysiowa
  Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
marysiowa1

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5050

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-28, 15:15   Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
Wielki dzięki missy.
Zapytam o to jeszcze lekarza na wizycie przed docinką marginesów.
Tak czy siak, dam znać, jak sprawy się mają, bo wiem, ile takie historie z ciągiem dalszym (najlepiej, i mam nadzieję u mnie również, pozytywnym) mają wpływ na dołączających do grona objętych opieką onkologiczną, którzy po nocach czytają wszystkie wątki nawet po kilka razy :)

Miłego dnia
marysiowa
  Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
marysiowa1

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5050

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-28, 13:53   Temat: Breslow 0mm? Czy to możliwe?
Witam,
Jestem to nowa. Od kilku dni oswajam się z myślą, że jestem/byłam gospodarzem tego nieproszonego gościa…

Znamię na stopie (nie narażone ani na słońce, za którym i tak nie przepadam) ani na drażnienie. Żadnych zmian w ciągu lat. Ot po prostu rozmowa w pracy, że ktoś był na badaniach profilaktycznych w CO (bo jednak warto), i takie tam. Bez pośpiechu i strachu wizyta, pobranie wycinka, na wszelki wypadek i diagnoza, która wygłoszona, w znanym bywalcom CO, gab. 30, była jednym z największych zdziwień w moim życiu. Niewiele zapamiętałam, z tego, co mówił lekarz.

Potem oczywiście Google i to forum, przeczytane, przetrawione. Początek oswojenia.
Ale też pytania, na które odpowiedzi nie znalazłam.

Intruz: pTis, bez owrzodzenia, Clark 1, Breslow 0mm….
Rokuje dobrze, już to wiem, głownie dzięki forum, dokumentom i historii, które tu znalazłam. Bardzo za to dziękuję.
Ale nie mogę zrozumieć, że Breslow 0mm? Jeśli to nie pomyłka w pisowni, to czy jest to możliwe?

Będę ogromnie wdzięczna, jeśli ktoś zechce się wypowiedzieć w temacie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group