1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: martita44 - komentarze
martita44

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 8809

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-16, 21:30   Temat: martita44 - komentarze
Romku!
Pamiętam doskonale o ty, że Ty pamiętasz i ja również pamiętam o Tobie i jestem z Tobą całym serduszkiem!Ślę przytulaki!!!
  Temat: martita44 - komentarze
martita44

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 8809

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-13, 21:32   Temat: martita44 - komentarze
Dziękuję Nasturcjo!
Tak mi się ciepło na serduszku robi, gdy wiem, że mam tu takie wsparcie.
  Temat: martita44 - komentarze
martita44

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 8809

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-27, 22:13   Temat: martita44 - komentarze
Boję się! Jutro przewożą mamę do Zgierza.Tam po badaniach będzia musiała przejść operację przerzutu przy kręgosłupie. To bardzo poważna sprawa.Mama się boi.Płacze.Obawia się, że gdy cokolwiek by się nie udało, nie będzie chodzić i wydaje mi się, że boi się, że stanie się dla kogoś ciężarem.Zawsze radziła sobie w życiu sama. Ale też widzę, że wiadomość o tym, że można ten guz operować dodała jej takiej nadziei i wiary, że bóle być może dzięki tej operacji znikną, bo cierpi bardzo, gdy ją boli. Wyzwoliła się w mamie również taka chęć walki.Teraz jej zdrowie i życie w rękach Boga i lekarzy. wszystkich, którzy tu zaglądają proszę o duchowe wsparcie, wiarę i moc pozytywnych fluidów!!!
  Temat: martita44 - komentarze
martita44

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 8809

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-21, 19:28   Temat: martita44 - komentarze
Romku!
Uwierz, serce mi się rozdziera gdy patrzę na cierpienie Mamy, choć ona wydaje sie nie okazywać sojego przejęcia powagą sytuacji, nie potrafię nie okazywać przy nie swoich emocji.Tym bardziej dzisiaj, gdy szala się przeważyła.Sytuacja zaczyna się odwracać.Zamiast ja ją to ona mnie pociesza w tej sytuacji.
Może możesz służyć radą czym mogę Ją wzmocnić, bo nie bardzo chce jeść i jeszcze dziś, gdy ucieszyłam się że zjadła trochę swojej ulubionej zupy, to ją zwymiotowała w podwójnej ilości.Nutridrinkow nie chce pić za bardzo.Jutro USG.Znów się boję.
Romku!
Czekam jutro na choć odrobinę pozytywnych wieści od Ciebie.mam nadzieję, że lekarz zakproponuje Ci coś konkretnego.I wierzę, że choć Ty wygrasz!
  Temat: martita44 - komentarze
martita44

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 8809

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-06, 21:35   Temat: martita44 - komentarze
Dziękuję Wszystkim za słowa otuchy i wsparcie w tych nie łatwych dla nas chwilach!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group