1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marjas42

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36760

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-09, 14:43   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
doskonale rozumiem Twoje poirytowanie, też czekam...kontrolne TK płuc robiłam 11 grudnia, wynik miał być po 4 dniach (tak mi powiedziano) a wciąż NIC, trudno się czeka, tym bardziej że poprzednie wyniki były szybciutko, na moje pytania usłyszałam: "obecnie brakuje lekarzy" :-(
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marjas42

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36760

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-30, 22:51   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
TP53 dziekuję, ale proszę jeszcze o ocenę nacieku limfoidalnego, dla mnie to akurat ważne... :lol:
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marjas42

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36760

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-30, 21:50   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
tojo67, wybacz, że w Twoim wątku zadam te pytanie 8-) , ale przed chwilką ponownie przeczytałam opis Twojego wyniku czerniaka a w nim formułkę: "naciek limfocytarny u podstawy", szukałam pare dni temu w necie informacji na temat tych nacieków i niewiele się dowiedziałam :-(

Może zatem ktoś z nas wie i napisze czy obecność nacieku limfocytarnego jest korzystnym czynnikiem? Czym sie różni naciek limfocytarny od nacieku limfoidalnego? I ostatnie już pytanie, czy ten drugi naciek, czyli limfoidalny, jest również korzystnym czynnikiem?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group