1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mf54 - komentarze
marjas42

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-08, 09:15   Temat: mf54 - komentarze
"pytaj o wszystko", najwyżej nie odpowiem :lol:

no więc ponowię pytanie o wrzody, może wiesz :) , a pytam bo w przyszłym tygodniu mam badanie PET, podejrzewam u siebie wrzody na żołądku i teraz nie wiem...wyjdą one w badaniu? ja tylko nie chcę się wystraszyć niepotrzebnie gdy w okolicach żołądka wyjdzie mi podwyższony SUV
  Temat: mf54 - komentarze
marjas42

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-07, 08:20   Temat: mf54 - komentarze
OK, rozumiem, żadnych zbyt intymnych pytań, obiecuję więcej nie pytać :)

trzymaj się, powodzenia w walce
  Temat: mf54 - komentarze
marjas42

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-05, 19:40   Temat: mf54 - komentarze
mf54, czytam uważnie cały czas Twój wątek, mam 2 pytania, wspominałes, że ostatnie TK wykazało wzrost guzka w płucach u Ciebie z 6mm do 11 mm, czy wiesz co jest powodem tego wzrostu? czy ten guzek to przerzut czerniaka czy tylko Twoja uroda? :)

I pytanie drugie, badanie PET wykazało u Ciebie SUV cos około 7 w okolicach żołądka, czy wiesz już co to było? wrzody? coś innego? I właściwie to od kiedy, od jakiej wartości SUV w badaniu PET oznacza przerzut?

Aha, szukałam coś o tej obiecanej klauzuli sumienia i nie znalazłam, a szkoda, trochę rozrywki by się nam przydało
  Temat: mf54 - komentarze
marjas42

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-12-13, 08:32   Temat: mf54 - komentarze
uważnie, bardzo uwaznie przeczytałam wynik... i pierwsza moja mysl była taka: mf54 jest w naszej paskudnej chorobie szczęściarzem :-D , jakkolwiek to zabrzmiało. Sciskam Cię mocno i wierzę, że podejmiesz same mądre decyzje

[ Dodano: 2017-12-13, 08:35 ]
i jeszcze coś mi przyszło do głowy, wiem, że nie będę nigdy dążyła do zrobienia sobie badania PET, bo choć tyle tu wszyscy pieją jak to badanie jest dobre to ja jestem zupełnie innego zdania, zdecydowanie lepsze jest TK, mylę się?
  Temat: mf54 - komentarze
marjas42

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-10-14, 21:06   Temat: mf54 - komentarze
mf54, napisz jak sie czujesz, czy nie miewasz bóli w okolicach TH10? :lol:

Bo ja....jak przeczytałam na wyniku TK, że mam naczyniaka na TH7 to bóle w klatce natychmiast się pojawiły heheh i mam je do dzisiaj z małymi przerwami :lol:

Tak czy siak to listopad szykuje się nam ciut stresujący, Ty masz PET, ja kontrolne TK płuc, eh
  Temat: mf54 - komentarze
marjas42

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-09-16, 19:23   Temat: mf54 - komentarze
mf54 co to jest OPC?, naprawdę nie wiem :-(

w pestki moreli ciut zwątpiłam bo podjadam je od roku a jednak czerniaczek się przybłąkał :--: , ale to może tylko u mnie nie zadziałało, heh

mogę liczyć na pozostałe odpowiedzi? :lol:
  Temat: mf54 - komentarze
marjas42

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-09-11, 17:09   Temat: mf54 - komentarze
mf54, dobrze, że choc tu nie trzeba merytorycznie ;) , postawa jaką opisujesz w ostatniej odpowiedzi, tzn zniechęcająca do siebie otoczenie, to moim zdaniem najgłupsze co mozna zrobić :--:

a może tu udzielisz odpowiedzi na pytania zadane przez ethos? takimi doswiadczeniami chyba tez warto sie dzielic, no nie?

dziś byłam na wideodermatoskopii, trafiłam na baaardzo rzetelną panią doktor, przebadała wszystkie moje znamiona (a mam ich sporo), komputer część zapisał jako te do obserwacji, a jeden "kazał" usunąć :cry: aha, i nie uważam tych pieniedzy za wyrzucone, absolutnie :lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group