1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak skóry
marjanna

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-03, 15:41   Temat: czerniak skóry
Jolu,

nie czuję się kompetentna do wypowiadania nt włóknienia.
Więc powiem tylko tak: skoro w tym wyniku nie ma mowy o melanomie to głowa do gory!!!

Trzymajcie się dzielnie.
Mój gad miał podobne wymiary do gada Twojego męża, a już już półtorej roku minęło od rozpoczęcia mojej z nim przygody. A ja żyję. I żyję normalnie.
I Wy starajcie się żyć normalnie!

ściskam
Marjanna
  Temat: czerniak skóry
marjanna

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-02-09, 22:29   Temat: czerniak skóry
Jola,
ból w okolicach poddanych zabiegowi jest normalnym objawem po insterwencji chirurgicznej. Gdy utniesz się przy siekaniu warzyw też Cię boli, więc męża też ma prawo boleć po "ciachnięciu" przez chirurga.

Dobrze, że czekanie na zabieg macie już za sobą.
Dbaj o męża i nie panikuj nadmiernie oczekując na wyniki.
Będzie dobrze! :okok"

pozdrawiam
Marjanna
  Temat: czerniak skóry
marjanna

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-30, 15:18   Temat: czerniak skóry
Jolu,

Niech Cię nie niepokoi, że mąż nie dostał żadnych leków, bo chyba nikt z nas na tym etapie choroby nie dostał żadnych leków. Mam nadzieję, że nic go nie boli i poza psychicznym niepokojem mąż ma się ok.
Termin kolejnego zabiegu jaki zaproponowano mężowi jest rewelacyjny!

Trzymaj się dzielnie!

pozdrawiam
Marjanna
  Temat: czerniak skóry
marjanna

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-28, 22:43   Temat: czerniak skóry
Jolunia,

zatem czekam razem z Wami na wiadomości po poniedziałkowej wizycie u onka. Mam nadzieję, że udało mu się skontaktować z prof Rutkowskim.
A jeśli nie, to sama umów wizytę w Warszawie
- by mieć drugą opinię.

Bądź dobrej myśli i staraj się być solidnym wsparciem dla męża -)

ściskam mocno
Marjanna
  Temat: czerniak skóry
marjanna

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-26, 21:52   Temat: czerniak skóry
Jolunia,

nie mogę jakoś uwierzyć by profesor z CO w Warszawie zajmujący się czerniakami (a taki jest tu jeden) potraktował przypadek Twojego męża jak przypadek z kataram.
Ja sama miałam podobne parametry czerniaka gdy trafiłam do zespołu tegoż profesora i on sam przejął mój przypadek, zajmując się mną niezwykle profesjonalnie.

Anyway,
możesz sama osobiście skontaktwoć się mailowo z prof Rutkowskim, powołując się na rozmowę Twojego onkologa z nim i prosząc o uzasadnienie podjętych przez panów ustaleń, by je zrozumieć.

Jolu, a z jaka placówką związany jest onkolog, który prowadzi męża, bo rozumiem, że nie jest to onkolog z CO w Gliwicach?
Ważne jest, by mąż był teraz w dobrych rękach.

Trzymaj się dzielnie i podziel się z nami szerszymi informacjiami odnośnie tego, co za postępowanie Wam zaproponowano na tym etapie. Wówczas, bazując na podstawie własnych doświadczeń być może będziemy mogli Wam coś podpowiedzieć.

serdecznie Cię pozdrawiam

Marjanna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group