1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 138
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
mariusz8917

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 116626

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-06-14, 11:14   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
12.06.2015 r o godzinie 7:00 Mariusz odszedł od nas...
Do końca byłam z nim ja, nasza córeczka, rodzice, teściowie, szwagierka czyli wszyscy Ci których najbardziej kochał i którzy kochali jego.
Chciałabym w imieniu Mariusza i swoim serdecznie podziękować za pomoc jaką otrzymaliśmy od Fundacji DSS i Was forumowiczów. Wiem, że bardzo ważne było dla niego dzielenie się z Wami naszą historią oraz czytanie Waszych. Nie było dnia żeby tu nie zaglądał. Szczególne podziękowania za okazaną pomoc i serce Mariusz chciałby skierować do Magdy-administratora forum, Madzi70, Jo_a oraz Krysi (przepraszam za błędy w nickach).
Pamiętajcie, że nadzieja umiera ostatnia.

Paulina
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
mariusz8917

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 116626

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-12, 11:37   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Ale ja nie robiłem powtórnego badania hist-pat.
Robiłem badanie ale już na mutacje BRAF.
Najlepiej byłoby pobrać wycinek zmiany pierwotnej i umówić się do CO w Warszawie a tam Ci na pewno wszystko dobrze określą...
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
mariusz8917

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 116626

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-10, 21:50   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Wczoraj byłem w Warszawie na podaniu drugiej dawki leku.
Sam pembrolizumab przyjmuje się pół godziny i jest podawany z 100ml soli fizjologicznej.
Po 3 dawce mam zrobić badania TK i dziś jakimś cudem udało mi się wszystko ustalić w terminie...
Ogólnie czuje się dobrze, tylko trochę szybciej się męczę ale to chyba spowodowane tym że mi się ostatnio parę kilo przytyło ;)
pozdrawiam
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
mariusz8917

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 19948

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-07, 12:50   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Mój wpis był po to aby zwrócić Ci uwagę z czym możesz mieć do czynienia. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam.
Teraz do konkretów...
Trzeba poszerzyć bliznę, oznaczyć wartownika(wartowniki) i znów czekać na wynik. Myślę pewnie jak większość z osób na forum, że najlepszym rozwiązaniem byłoby CO-I w Warszawie ale zrobisz jak uważasz.
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
mariusz8917

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 19948

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-07, 10:03   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Skoro dla Ciebie ważniejsza jest praca niż zdrowie to mogę tylko pogratulować...
Wycięcie węzłów tak jak i każdy inny zabieg czy operacja to sprawa indywidualna...
Najpierw poczekaj na dokładny wynik bo może (czego Ci bardzo życzę) nie będzie trzeba nic robić...
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
mariusz8917

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 19948

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-06, 16:18   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Poczytaj trochę forum...
Tak leży się w szpitalu...
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
mariusz8917

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 19948

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-06, 09:09   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Hej.
Zacznijmy od tego że nie napisałeś żadnego wyniku i nie można napisać jakie będzie dokładnie dalsze postępowanie.
Wszystkie informacje znajdziesz na necie na przykład http://www.akademiaczerni...asady-leczenia/
Napisz dokładne wyniki hist-pat i głowa do góry
pozdrawiam
  Temat: clark III breslow 0,5
mariusz8917

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 23317

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-03-23, 18:06   Temat: clark III breslow 0,5
Pomyłka najpierw w zmianie pierwotnej a później w wartowniku to raczej niemożliwe...
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
mariusz8917

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 116626

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-03-18, 17:05   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Jutro wizyta w CO i pierwsza dawka pembrolizumabu...
Jestem pozytywnie nastawiony i mam nadzieję że w końcu wszystko potoczy się po mojej myśli...
pozdrawiam
  Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
mariusz8917

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 90115

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-03-17, 21:53   Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
Aleksandro radioterapia nie jest traktowana jako leczenie pierwszej linii i jeśli byłaby taka konieczność (czego oczywiście nie życzę) to dostaniecie Zelboraf.
A o dostępność i refundację Zelborafu właśnie toczy się bitwa z Ministerstwem Zdrowia.
pozdrawiam
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
mariusz8917

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 116626

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-03-03, 14:11   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Hej.
Zrobiłem TK klatki, jamy brzusznej i miednicy a także MR głowy.
Po dwóch cyklach chemioterapii można powiedzieć że sytuacja w głowie się ustabilizowała.
Wczoraj byłem w Warszawie na konsultacji u prof. Rutkowskiego i zostałem wstępnie zakwalifikowany do programu lekowego Pembrolizumabem;)
Dziś z CO dzwoniła do mnie Pani doktor i wysyłają jakiś wniosek o lek.
Teraz trzeba poczekać około 2 tygodni na przyznanie leku.

Nie damy się!!!
  Temat: Czerniak
mariusz8917

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 61216

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-21, 14:07   Temat: Czerniak
Trochę aktualnych informacji...

http://www.medexpress.pl/...leczenie/56633/
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
mariusz8917

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 116626

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-15, 20:39   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Od jutra do piątku będę w Warszawie na naświetlaniach kręgu L5.
Nie pisałem wcześniej o tej zmianie, ale w ostatnim czasie zaczęły mnie boleć plecy i muszę je naświetlać.
24 lutego TK klatki, brzucha i miednicy a 27 MRI głowy.
Zobaczymy jakie będą wyniki po tych dwóch chemiach...
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
mariusz8917

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 116626

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-08, 12:39   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Od jutra zaczynam II cykl chemioterapii...
Bolą mnie lędźwie po prawej stronie, ale to nie jest raczej spowodowane chemią...
Możliwe że przerzut do L5 się powiększył i trzeba będzie naświetlać...
Wszystkiego dowiem się w piątek w Warszawie...

pozdrawiam
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
mariusz8917

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 116626

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-01-22, 21:01   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
W poniedziałek zakończyłem pierwszy cykl chemii CVD...
Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych i mam nadzieję że tak będzie dalej...

pozdrawiam
 
Strona 1 z 10
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group