1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
mariolka1209

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-12-28, 15:16   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
Tata ma 62 lata wszystkie inne badania wporzadku czyli tk jamy brzusznej i miednicy ok oraz rtg płuc tez wporzadku :)
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
mariolka1209

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-12-28, 13:09   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
Właśnie zapisałam tatę juz na poniedziałek na konsultacje z lekarzem który operowal zobaczymy co powie ,mam nadzieje ze będzie dobrze

[ Dodano: 2016-12-28, 13:10 ]
A jakie leczenie może zostać podjęte jeśli nie chemia?
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
mariolka1209

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-12-28, 10:55   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
No dokładnie tego się obawiam jeszcze przed chwilą rozmawiają z tata i pytałam co dokładnie powiedział mu lekarz po operacji , poinformował tatę ze operacje przebiegła planowo i trzeba się cieszyć z jej radykalnosci , wynik dostaliśmy w tym tyg a na jego odczytanie zapisałam tatę prywatnie do jego lekarza prowadzącego na poniedzialek zobaczymy co powie lekarz jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi :)
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
mariolka1209

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-12-28, 08:17   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie, właśnie myśleliśmy ze operacja była radyklana gdyż takie informacje przekazał lekarz prowadzący tatowi , niewiem czemu tak ocenił operacje skoro w wyniku histpatologicznym pisze inaczej . Mam pytanie gdyż to była operacja oszczędzająca czy nie lepiej byłoby usunąć cala nerke może spowodowałoby to radykalnosc operacji ?
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
mariolka1209

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-12-27, 20:08   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
serdecznie dziękuje za pomoc również pozdrawiam :)
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
mariolka1209

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-12-27, 19:52   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
Dziękuje za odpowiedz a czy mogłabym sie dowiedziec cos wiecej odnośnie rokowania?
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
mariolka1209

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-12-27, 11:24   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy
Czy mogę prosić o interpretacje wyniku histpat.?



[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-12-27, 11:46 ]
Załączając wyniki badań, proszę o usuwanie danych lekarza i pacjenta.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-12-27, 11:51 ]
Ze względu na to, że jest to rak jasnokomórkowy nerki post został przesunięty do Działu nowotwory układu moczowo-płciowego.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group