1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: kasia123m - komentarze
mariolab

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 6568

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-24, 15:49   Temat: kasia123m - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Posłałam tatę ponieważ od 10 lat nie miał robionego Rtg, a z tego co się orientuje to po 50-tce trzeba robić co 2 lata. Lekarza pierwszego kontaktu mamy super. Jak tata poszedł na wizytę to został opiepszony, że przez 5 lat u niej nie był. kazała robić badania krwi i moczu razem z rt, oraz usg brzucha. To było wszystko w ramach kontroli. Powiedziała że każdy powinien ją raz w roku odwiedzać nawet jak się nic nie dzieje. Ale inni lekarza są tacy jak Ty piszesz. Człowiek musi sam się o wszystko prosić. Jakbyś nie poprosiła o to rtg to może i do tej pory być nie widziała. Nie przejmuj się. Ja też spadłam z wagi. 7 kg. A jestem już bardzo szczupła. To wszystko stres. Pije melisę ale jakoś bez szału. Co do papierosów, to tata też pali. Tylko mniej. 10 dziennie. Ma elektronicznego i lepce. I nie naciskam go tak ponieważ wiem ile go to nerwów kosztuje. Czasem coś wspomnę, ale walka z nałogiem + z rakiem to może dla niego za dużo. Wiesz nie ma objawów, bo jest w tak beznadziejnym miejscu, że nie da się operować, naświetlać. i jest duży 5 cm. ale nie naciska na inne narządy. Jedyna szansa to operacja, lekarz wspomniał że jest szansa. Nie pytałam jaka. Nie chce wiedzieć… wolę tą myśl, że jakaś jest aha, właśnie dzwoniłam na szpital po wyniki taty. I wszystko jest w porządku. Czyli będzie chemia w sobotę buraczki i cała reszta dała jakiś efekt. Poprzednie wyniki były gorsze niż przed chemią. Tzn. czerwone krwinki i wątroba.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group