1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: złośliwy rak odbytu
maria1952

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8035

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-21, 00:31   Temat: złośliwy rak odbytu
MIchał - nie nastawiaj się pesymistycznie!! Proszę! A wiesz czemu? - nie myślę Cię pocieszać, ale żhję sama i odważna decyzja, że zwierzaków się "pozbyłeś", dla nich jesteś PANEM SYTUACJI, ja też mam tylko sunię i dopóty, dopókii będę sprawna - żyję z moim psiakiem! Nie rób MIchał tego, że to co kochasz - się pozbywasz, bo możesz się bardzo rozczarować. Proszę napisz coś od siebie - tu nie jesteś sam - też to przeszłam. Pozdrawiam


[ Dodano: 2018-04-21, 01:59 ]
Michał, wiem co czujesz - a czujesz strach O WŁASNE ŻYCIE! Jesteś zbyt młody, żeby wynik medyków odciął ł Twoje dotychczasowe życie sprzed czasów jak nie byłeś świadom wyników swoich, które nie zamykają Ci oczu i nie wstrzymują oddechu! Pomyśl - sierściuchów oddałeś, a jeszcze i Ty byś się nimi cieszył i one również - bierz je do siebie i nie będziesz myślał o sobie (w ostateczności łykniesz coś p.bólowego - jak zajdzie konieczność), a o nich! Ja się też śmierci nie boję, a boję się o moją sunię i sąsiadka wie,że gdyby-nagle mnie śmierć "dorwała", to ma poddać ją eutanazji (bo to sunia z zaburzeniami lękowymi) i bardziej o sunię się martwię niż o siebie.
Michał Twoje sierściuchy jeszcze będą z Tobą......

[ Dodano: 2018-04-21, 02:45 ]
Michał - nie znasz dnia, ani godziny, a pozbyłeś się już swoich pupili ,Staram się Ciebie zrozumieć - nie wiem jak dziś się czujesz, ale na tyle, ile będę miała sił (nawet na lekach p.bólowych) moja sunia będzie ze mną do końca.... a też jestem osobą zupełnie samotną.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group