1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marcelina007

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65515

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-05-02, 17:59   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
agnieszkapl ma racje napisz do prof. Ja jak mialam wynik rezonansu z ktorego nic nie rozumialam a do wizyty bylo daleko to stwierdzilam ze nie mam nic do stracenia i wyslalam maila z wynikiem do prof. Bardzo szybko dostalam odpowiedz ze nie mam sie czym martwic bo jest ok.

Spruboj....
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marcelina007

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65515

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-05-02, 13:10   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Hej wiesz juz cos moze? U lekarza jeszcze nie bylas pewno ?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marcelina007

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65515

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-08, 07:10   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Hej. Chciala bym ci pomuc ale nie umiem, pogrzebalam troche w necie i doczytalam sie nie zawsze musi to oznaczac cos zlego np. stan pozapalny itp. Ostatnie zdjecie pewno mialas robione rok temu.

Ostatnio przeszlas wielki stres wiec przyspieszylam bym wizyte bo 2 tyg da ci ta niepewnosc niezle popalic. U nas w CO jest tak ze mozna przyjsc sie zarejestrowac przed godz 8 i odstac swoje w kolejce ale jest sie przyjetym jeszcze tego samego dnia.

Powodzenia i zycze znowu fafszywego alarmu.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marcelina007

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65515

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-16, 18:24   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Jezu jak dobrze, nawet nie wiesz jak sie ucieszylam. To suuuupeerrrrr.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marcelina007

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65515

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-13, 16:45   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Bez owrzodzenia - tyle przynajmnie dobrze ;)
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marcelina007

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65515

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-12, 19:19   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Jest mnustwo przyczyn powiekszonych wezlow pachwinowych, zwiazanych np z ukladem moczowym, odbytem itp moze to byc jakas infekcja o ktorej nie wiedzialas. Ja jak mialam za uszami powiekszone to tez mnie lekarz pytal czy cos mi dolegalao ale mnie nic nie bylo ani gardlo ani katar ani zadna chrostka.

Jestem dobrej mysli ;)
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marcelina007

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65515

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-12, 13:18   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Rozumiem cie ze jestes przestraszona, bo to jest straszne jak tyle czasu jest dobrze a potem jest jakas watpliwosc....i jeszcze trzeba tyle czekac.

Napewno to tylko falszywy alarm... normalni zdrowi ludzie tez czasem maja powiekszone wezly.
A nawet jak to cos zlego to chyba nie tak zle skoro po takim czasie pojawil sie malutki guzek w wezle.....chodzi mi o to ze tak powoli sie rozwja.

Trzymam mocno kciuki za ciebie zeby szybko ci zlecial czas do badan i zeby byly dobre ;)
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marcelina007

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65515

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-12, 10:07   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
A powiedzial ci cos lekarz wiecej? Dal ci jakas nadzieje ze to nie to co myslisz. Mialas problemy z ta noga moze to jakies zrosty albo cos. Musisz poczekac bo nic ci to nie da nawet jakbys prywatnie zrobila bo w CO to odrazu ci moze biopsje zrobia.

Ja tez ostatnio panikowalam jak mi za uszami wezly sie powiekszyly mimo tego ze nic mi niedolegalo.

Kiedy ostatnio mialas usg robione ?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marcelina007

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65515

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-03-18, 22:27   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchełko mam synka z tego roku tylko z listopada życze tobie i sobie żebyśmy bawiły ich dzieciaki :-D Pozdrawiam i dobrych wyników życzę
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group