1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak - przerzut w węzłach chłonnych
marcelina007

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 116812

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-21, 19:23   Temat: Czerniak - przerzut w węzłach chłonnych
Aaa nie piesales ze PETa robiles.
  Temat: Czerniak - przerzut w węzłach chłonnych
marcelina007

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 116812

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-21, 13:22   Temat: Czerniak - przerzut w węzłach chłonnych
A co z ogniskiem pierwotnym ? Beda szukac?
  Temat: Czerniak - przerzut w węzłach chłonnych
marcelina007

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 116812

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-18, 18:31   Temat: Czerniak - przerzut w węzłach chłonnych
Przeczytaj sobie watek Aleksandra_A jej mama miala przerzut to wezla w 2014 roku. Wielki guz na 6 cm. I napewno jest dobrze bo nic nie pisze :) Aleksandro jak to czytasz to napisz co tam u mamy.

[ Dodano: 2016-11-18, 19:06 ]
Rozumiem cie doskonale zreszta jak wszyscy tutaj. Ja tez zadawalam pytania na forum ile mam czasu ile mi zostalo, szukalam przypadkow podobnych do mnie......ale na takie rzeczy nie ma odpowiedzi.

Sa ludzie ktorzy statystycznie powinni juz nie zyc i zyja a sa i tacy ktorzy mieli 99% szans na zupelne wyleczenie a przegrali walke.

[ Dodano: 2016-11-18, 19:16 ]
Ale najgorsze jest to jak sie ma dzieci zwlaszcza male. Ja bym wszystko przyjela , mysle ze mogla bym sie ze smiercia pogodzic ale niemoge bo tez mam synka malego i to tak okropnie boli jak pomysle ze bylby bez mamy .... a moj maz ... ja go tak bardzo kocham.... ehhh

[ Dodano: 2016-11-18, 19:18 ]
Ale na pocieszenie powiem ci ze z czasem czlowiek oswaja sie z mysla o czerniaku. Nie chce nawet wspominac tych czasow kiedy zostala postawiona diagnoza......teraz jest lepiej ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group