1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mania - komentarze
mania

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-16, 13:48   Temat: Mania - komentarze
kochana spokojnie, spokojnie poczta moja się nie zamyka :)
DZIĘKUJĘ
a tak na marginesie nie znam decyzji lekarza wczoraj nie mogłam się dodzwonic a dziś nie ma jej w pracy :(
  Temat: Mania - komentarze
mania

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-28, 18:26   Temat: Mania - komentarze
asia mój guz miał 13 cm.
  Temat: Mania - komentarze
mania

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-29, 16:21   Temat: Mania - komentarze
Blisko blisko jakieś 15 km mam nadzieje ze będzie dane nam wypić jakaś kawke ;)

Kochani jestem calyyy czas na tej samej chemii rok temu w listopadzie dzielilam się z Wami dobrymi wiadomościami. 13 llistopada mam kolejne badania i chciałabym przekazać równie dobre wiadomości. Nie ukrywam ze boję się jak nigdy. Dawkę mam zmniejszona bo leukocyty neutrofile wszystko spada. Właśnie jadę w pociągu z kolejnej chemii, rozmawiałam z ppsycholog zrobiła nam taki zabieg relaksacyjny. Świetna sprawa odprężyć się pod kroplowka. Wyobrażać miałyśmy sobie jak ona niszczy raka. Czytala i podazalysmy w myślach za jej wskazówkami. Czuje się dobrze inaczej być nie może mój syn skonczyl 6 lat i mi strasznie kibicuje. Mówi jedź do tej Warszawy musisz. Bo musisz mieć zdrowy brzuszek. Weź sie ogarnij i jedź już. Tak mi mowi. Na życzenia imieninowe również życzył mi zdrowego brzuszka. Więc jak sami widzicie nie moge się poddać. Dla niego jestem i żyje.
Przepraszam za błędy piszę z telefonu a w pociągu strasznie trzęsie. Pozdrawiam wszystkich :*
  Temat: Mania - komentarze
mania

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-08-11, 17:56   Temat: Mania - komentarze
Dzień dobry kochani :) wiem wiem dawno nie pisałam. powiem tyle że cały czas walczę i mam duży zapas sił choc bywa ciężko:) jestem nadal na tej samej chemioterapii... pozdrawiam i cały czas czytam wsze posty :)
  Temat: Mania - komentarze
mania

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-07, 21:41   Temat: Mania - komentarze
dam, dam jak najszybciej jak sie dowiem co i jak podekrzewam że najwcześniej w czwartek a najpóźniej w następnym tygodniu... pozdrawiam i dziękuje :)
  Temat: Mania - komentarze
mania

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-18, 10:45   Temat: Mania - komentarze
Małgosiu a jak u mamy było z morfologią? no i jeszce chce sie spytac czy włoski po tym straciła... wiem że to namniej wazne ale ja niedawno peruke ściągnęłam i nie chciałabym jej spowrtem :P pozdrawiam i dziękuję
  Temat: Mania - komentarze
mania

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-21, 10:43   Temat: Mania - komentarze
przestań przecierz nie zaśmiecasz my tu wszystkie jesteśmy razem i każda wypowiedź jest tak samo ważna nawet jeśli nie dotyczy mnie to z uwagą ją czytam bo wiele można się nauczyć od was wszystkich pozdrawiam W PONIEDZIAŁEK WIZYTA U CHIRURGA !!!! trzymajcie kciuki
  Temat: Mania - komentarze
mania

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-13, 18:00   Temat: Mania - komentarze
hej krzysiek, znalazłam panią Grażynę na facebooku wieczorem na spokojnie poczytam sobie o niej i o tej fundacji itp napisze wiadomośc, chciałabym miec opinie kilkku osób na mój temat mam nadzieję z e któryś podejmnie właściwą decyzję, a ty jak ja znalazłeś? mój lekarz jest doświadczonym oknokogiem ma duże pojęcie i możliwości ale nie raz zauważyłam że że jest zabiegana i ma mało czasu dla pacjętów to śmieszne by lekarze mieli 5 minut dla pacjęte a resztę czasu jaka by mogli nam poświęcic muszą wypełnieć papierki kserować itp :shock: nexawar biore cały czas teraz zrobilłam przerwe bo mnie jakiś wirus zołądkowy podadł ale jeszcze ze 3 dni i zaczynam brać dalej
  Temat: Mania - komentarze
mania

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-04-06, 14:52   Temat: Mania-komentarze
dziękuję !!! synek ucałowany właśnie siedzi obok mnie i się do mnie tuli (na pewno czeka az pozwolę mu pograć na komputerze ) :-D ostatnio się 3mam nawet, chyba wiosna robi swoje, porządki trzeba robić jakieś zakupy :lol: nawet nie czuję się chora, skutki uboczne chemioterapii są okropne moja doktor musiała mi zmniejszyć dawkę i jest super mam nadzieje że jak wrócę do normalnej dawki skutki uboczne nie powrócą :-( We wtorek kolejna długa podróż do Warszawy, czas szybko mija..... ale najważniejsze jest to że za miesiąc mój synek ma 3 urodziny i trzeba pomyśleć nad jakąś imprezką i super prezentem od mamy :lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group