1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jogi45 - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-20, 21:19   Temat: Jogi45 - komentarze
No to ja trzymam mocno kciuki :)
  Temat: Jogi45 - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-20, 17:59   Temat: Jogi45 - komentarze
Jogi, w którymś wątku przeczytałam, że zostaniesz babcią, tak? :)
  Temat: Jogi45 - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-22, 11:30   Temat: Jogi45 - komentarze
Gratuluję :)
Życzę szybciutkiego zagojenia ran i dojścia do siebie :)
Zobaczysz, że z każdym tygodniem będzie duża poprawa!
  Temat: Jogi45 - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-04, 22:14   Temat: Jogi45 - komentarze
Witaj jogi,
Nie wiem jak jest w Szczecinie - w CO w Warszawie też psuły się aparaty jeden przez drugi i byliśmy w takich sytuacjach kierowani na te sprawne. Oczywiście wtedy w późniejszych godzinach były naświetlania. Ale miałam też 1 dniowe lub 2 dniowe przerwy w naświetlaniach z powodu świąt i weekendów.
  Temat: Jogi45 - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-08-27, 21:18   Temat: Jogi45 - komentarze
Hej jogi, też wybieram się nad morze - za tydzień :)

Te pytania, które stawiasz, są też ciągle i w mojej głowie.
Mam cichą nadzieję, że będę zdrowa, ale czuję się tak jakby rak tylko czyhał na słabszą chwilę, żeby się ulokować w nowym miejscu...

Póki co czuję się nieźle (bywało gorzej, nawet dużo gorzej przed operacją), więc nie dam się łatwo pokonać.

I w ramach trzymania się życia dbam o siebie, znowu zaczęłam się malować ;) , zmieniłam fryzurę a wkrótce zamierzam nauczyć się prowadzić samochód.
Poza tym robię wszystkie badania kontrolne, aby móc szybko zareagować w razie "awarii". Nie mam gwarancji że długo pożyję, ale kto ją ma?

Ściskam i życzę udanego wypoczynku nad Bałtykiem :)
  Temat: Jogi45 - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-06-28, 16:33   Temat: Jogi45 - komentarze
jogi jesteś bardzo dzielna, tak trzymaj :)

Życzę CI, żebyś szybko wróciła do pełni sił i zdrowia, żeby wynik był jak najlepszy, i jeśli jeszcze nie skończyłaś remontu, mogła się z przyjemnością oddać urządzaniu mieszkania :)
  Temat: Jogi45 - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-06-07, 17:43   Temat: Jogi45 - komentarze
jogi45 trzymam kciuki, żeby się okazało, że to ropień :)
Tak czy siak, czeka Cie poważna operacja - ale najważniejsze, że już wiadomo, gdzie jest to cholerstwo, które Cię męczy i można je wywalić.
Dr Kiprian wyjechała na urlop (nie wiem dokładnie na ile), więc jakbyś chciała to skonsultować w CO, to trzebaby z kimś innym...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group