1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-22, 07:54   Temat: banialuka - komentarze
Banialuko, właśnie przeczytałam wyniki TK... :cry: Trzymam kciuki za wizytę u lekarza, daj znać jak poszło :tull:
  Temat: banialuka - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-02, 10:09   Temat: banialuka - komentarze
banialuka, w końcu musi być lepiej :/pociesza:/
  Temat: banialuka - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-08-20, 21:48   Temat: banialuka - komentarze
banialuka,jak tam czuje się Twoja mama?
Skończyła już naświetlania?


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-08-20, 22:42]
Witaj mamanel
  Temat: banialuka - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-08-04, 11:33   Temat: banialuka - komentarze
Hmmm, jeśli Twoja mama nie przepada za szpitalnym jedzeniem, to Nutridrinki też mogą jej nie smakować, gdyż nie są one jakoś specjalnie smaczne (ja piłam na siłę)
Może kup tylko 1 lub 2 na próbę?
  Temat: banialuka - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-07-25, 08:45   Temat: banialuka - komentarze
banialuka, skóra mi cierpnie, jak to czytam....
Tylko raz spotkałam się z podobnym traktowaniem - przez ordynatora oddziału dziecięcego w niedużym mieście koło Radomia...
To jest koszmar być uzależnionym od takich ludzi.
Jesteście w trudnej sytuacji, nie wiem, co ja bym zrobiła na Waszym miejscu.

Może spróbuj się dowiedzieć od lekarza, albo z karty naświetlań jaka dawka, na jaki obszar, jeśli ciągle Cię ta sprawa niepokoi. Ja do swojej karty naświetlań miałam dostęp jak tylko chciałam, takie jest prawo...
Trzymaj się i nie daj się tej paranoi.

[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-07-27, 15:37]
mamanel pewnie że chciałabym wiedzieć wszystko i jak tylko miałabym możliwość to zajrzałabym do karty, problem w tym ze mama ma radioterapie 50km od domu i brat ją zawozi w poniedziałek i przywozi w piątek, bo ja mam dwoje dzieci (2lata i 6 lat) i nie mam ich z kim zostawic zeby móc jechać z mama i porozmawiać z lekarzem,a w domu jest jeszcze babcia 92 letnia która też potrzebuje opieki, więc nie jest za wesoło. Ostatnio bardzo czesto dopadaja mnie jakieś mega "doły" z którymi sobie nie radzę :cry: chyba muszę udać się do lekarza po jakieś leki anty depresyjne bo coraz gorzej ze mną :cry: tak szczerze powiedziawszy to nawet nie mam z kim porozmawiać szczerze i wypłakac sie,robię to coraz częściej po kątach. Przepraszam wszystkich za te moje żale ale już nie moge :cry: :cry: :cry:
(...)
ja już nie wytrzymuje tego i pękam....na szczęście w samotności,przy mamie się trzymam.
  Temat: banialuka - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-07-24, 22:09   Temat: banialuka - komentarze
Zanim rozpoczęłam naświetlania, musiałam wyrazić zgodę na to leczenie.
Otrzymałam 2 informatory o leczeniu, skutkach ubocznych i zaleceniach co do odżywiania i pielęgnacji skóry.
Poinformowano mnie też o głównych zagadnieniach związanych z rodzajem, czasem naświetlań, skutkach ubocznych - jakie będą na pewno i kiedy, jakie mogą wystąpić i kiedy.
Co tydzień miałam wizytę kontrolną na której była możliwość zadawania pytań lekarzowi, z czego skwapliwie korzystałam.
U Was tak to nie wygląda???? :shock:
  Temat: banialuka - komentarze
mamanel

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-07-23, 14:24   Temat: banialuka - komentarze
Aha, czyli wewnętrzne naświetlania.

Czyli nie będzie miała poparzonej skóry, więc wszelkie smarowidła są zbędne :)

To może wolno jej się normalnie kąpać :?: TO byłoby super :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group