1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
mamanel

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7306

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-20, 10:07   Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
Ja mam podobnie z moją córką. Jesienią zaczęła chodzić do przedszkola, ale od listopada zaczęły się choroby. Miała już inhalacje sterydami, jedną antybiotykoterapię, leki antyalergiczne. Do tego doszły bóle brzucha i zaparcia - ciągle jest na syropach.
Po infekcji wirusowej zachorowała na zapalenie stawów biodrowych i 2 tygodnie w ogóle nie wolno było jej chodzić ani nawet stać. Teraz już 2 tygodnie jest dobrze, od tygodnia chodzi znowu do przedszkola.
W pracy śmieją się ze mnie, że jestem pracownikiem miesiąca, bo od początku roku przepracowałam 3 tygodnie...
Pocieszam się myślą, że dziecko jest coraz większe i że w następnym roku już nie powinno tak dużo chorować :)
  Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
mamanel

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7306

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-18, 22:35   Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
Cieszę się, że z mężem wszystko OK. Tak trzymać :)

Współczuję Wam bardzo tych ciągłych chorób synka. Moja córka też często choruje odkąd poszła do przedszkola. Dobrze byłoby znaleźć dobrego, doświadczonego pediatrę, który coś by na to poradził.
  Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
mamanel

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7306

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-12-01, 13:36   Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
Super wiadomość :) Gratuluję :bravo"
  Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
mamanel

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7306

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-06, 19:41   Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
A macie jakiegoś dobrego lekarza rodzinnego? Naprawdę nie warto lekceważyć tych wybroczyn. Lepiej zrobić badania krwi i wykluczyć problem z krzepliwością czy wydolnością układu krążenia.
Jeśli chcesz to możesz zajrzeć do tego linka gdzie są podane najważniejsze parametry krwi:
http://www.forum-onkologi...-opis-vt672.htm
  Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
mamanel

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7306

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-06, 16:22   Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
Niestety nie wiem, ale podejrzewam, że jest to problem z krzepliwością krwi. Warto pójść z tym do internisty, który na pewno da skierowanie na właściwe badania.
Czy dużo jest tych wybroczyn i czy ciągle pojawiają się nowe?
  Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
mamanel

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 7306

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-24, 21:18   Temat: Anulka4771 - komentarze (vf8)
Komentarze dotyczące => tego wątku <=

anulka4771 napisał/a:
A JESZCZE BARDZIEJ CIESZY MNIE TO ŻE TĘ BITWĘ WYGRALIŚMY,CHOROBA TA DAJE SIŁĘ BY ŻYĆ DALEJ NIE ZWAŻAJĄC NA PROBLEMY ŻYCIA CODZIENNEGO,ZE NIE DAWNO MĄŻ BYŁ CHORY A DZIŚ BAWI SIĘ Z NASZYM SYNKIEM.NIE WIEM JAK INNI ALE JA CZUJE SIĘ DZISIAJ 100000 RAZY SILNIEJSZA CO KIEDYŚ A CO MA POWIEDZIEĆ MÓJ MĄŻ PRZECIEŻ TO ON PRZEZ TO WSZYSTKO PRZECHODZIŁ :-D


I tak trzymaj :-D
Z pewnością jesteś bezcennym wsparciem dla męża :flower:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group