1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to białaczka lub inna choroba krwi?
malwi186

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 12562

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-14, 21:51   Temat: Czy to białaczka lub inna choroba krwi?
Nie koniecznie spróbuj poprosić o szybszy termin, miesiąc czasu to strasznie długo, a podstawowe wyniki to ja miałam pobranie w piątek a w środę dowiedziałam się że mam iść do szpitala, to nie trwa tak długo....
  Temat: Czy to białaczka lub inna choroba krwi?
malwi186

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 12562

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-14, 21:43   Temat: Czy to białaczka lub inna choroba krwi?
marecki, ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie, poczytaj mój wątek, ja miałam pobierany szpik x razy i za każdym razem wyniki były inne.. Miałam pobierane z talerza biodrowego i z mostka też -wynik z mostka nie diagnostyczny -za dużo krwi obwodowej, wyniki z talerza wcześniejsze każde inne..
Ostatecznie diagnoza została postawioną na podstawie 3 trepanobiopsji i odbiciu tej kości na jakimś szkiełku,,, nie wiem dokładnie na czym to polega. Ale jak powiedzieli lekarze mam dziwny szpik tzn ta krew obkleja się wokół niego kurczowo i ani myśli dać się aspirować, jak jest w przypadku Twojej mamy nie wiadomo, musieliby pobrać raz jeszcze i wtedy będziesz wiedział czy sytuacja się poprawi.
Pozdrawiam i trzymam kciuki by jednak się okazało że to może nie jakiś zespół MDS.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group