1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-16, 08:57   Temat: malinka70 - komentarze
Jasne. Dziekuje Ci 💚
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-19, 22:59   Temat: malinka70 - komentarze
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Skorzystałam z Waszej rady i zrobiłam sobie urlop dwudniowy od opieki. to jest ogromne dobro. mam siłę i cierpliwość. Przez ten czas, kiedy brat był z mamą codziennie dzwoniłam i czułam niepokój. jestem przyzwyczajona, że opiekuje się mamą.
Czytam to, co do mnie piszecie i biorę z tego siłę. Dziękuję Wam.

Wszystkim potrzebującym wysyłam serdeczne uściski. Sił Kochani! Damy radę :)
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-09, 00:50   Temat: malinka70 - komentarze
Dzięki Wam,

przestaję sobie radzić. chyba dzis wyczerpały mi się na stałe akumulatory.
Złośliwość mamy osiąga apogeum. nie da się tego chyba złożyć na karb choroby.
Gdzieś mi sie odzywaja trudne momenty z całego życia (wydawało m się, że już sobie z nimi dawno poradziłam). mama była wiele lat pod moją opieką, byłam taki 24/godzinnym pogotowiem. wobec diagnozy raka stanęłam silna i cierpliwa. widocznie ta moja wobec niej pokora spowodowała, ze zaczęła się paskudnie zachowywać. zrywa stomię, wyrzuca opatrunki, zjada ogromne ilości jedzenia (ma duże problemy z zaparciami) i dziś odmawiała picia lactulosy. wiem, ze jest chora, że to pewnie koncówka jej życia. ale już nie mam ochoty. całe moje życie podporządkowałam mamie. jak tylko wyjdę na chwilę, np. do sklepu, to zaraz dzwoni z wyrzutami kiedy wrócę. cała moja wiedza nie przydaje się na nic.staram się byc dobra, ale gdzieś przez te ostatnie tygodnie zgubiłam siebie. i nie umiem się odnaleźć.

mam kolezanki psycholożki. ale raczej nie potrafią mnie zrozumieć. dziwią się, że tak sie zaangażowałam.że mama stara i jej czas nadszedł.

co robić? jak nie zwariować?
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-02, 23:41   Temat: malinka70 - komentarze
Dziekuje Kolorowa Dziewczyno:) ucaluję!
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-01-31, 00:03   Temat: malinka70 - komentarze
Dziękuje Wam bardzo.


Zrozumiałam słowa, ze jak ktoś w rodzinie choruje przewlekle to choruje cała rodzina.
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-01-26, 00:10   Temat: malinka70 - komentarze
Megan,

czuję ogromną niesprawiedliwość, gdy dobrzy ludzie odchodzą z tego swiata. To wszystko jest u Ciebie bardzo świeże. Więc to, co czujesz, jest całkiem normalne.

Czy masz z kim o tym porozmawiać? Jest obok ktoś Ci bliski?
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-01-26, 00:01   Temat: malinka70 - komentarze
Dziękuję. Bardzo.
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-01-25, 23:48   Temat: malinka70 - komentarze
Dziękuję Dziewczyny. To ważne, że piszecie. dziękuję.

Megan,

coś czuję, że niedługo dołączę do Ciebie :( :( :(

Jak Ty się trzymasz?
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-01-21, 00:07   Temat: malinka70 - komentarze
Tak Megan,

w naszych sytuacjach zupełnie zmieniaja się priorytety. niedawno było - co zrobić, aby wyleczyć. dziś - oby nie bolało.

Przyznam, że jak zalogowałam się na forum i wszędzie czytałam o tym "żeby nie bolało" to dziwiłam sie bardzo. że niby co, ze nikt już nie walczy o życie? teraz pojmuję to wszystko inaczej - walczymy o życie... bez bólu. i tylko to sie liczy. tylko dzisiaj :) :) :)

ps. ja zalałam kiełbasę wrzątkiem i przykryłam drugim talerzem. tak kilka razy, aż się zrobiła gorąca... potrzeba matką wynalazków ;)
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-12, 00:52   Temat: malinka70 - komentarze
Dziękuję Wam.
jeden z guzów to chyba naciek, tak jak pisałyście. mama ma depresję. nie chce współpracować. chce do hospicjum. nie trafiają do niej argumenty.

marzenka, 3 osoby? jak dałas radę?
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-07, 00:41   Temat: malinka70 - komentarze
Dzieki Jolanko. Bardzo.
  Temat: malinka70 - komentarze
malinka70

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26356

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-07, 00:07   Temat: malinka70 - komentarze
Rozum to jedno.serce drugie.dziekuje Marzenko.dam rade.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group