1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Torbiel piersi?
malaperelka

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 15502

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-05, 21:23   Temat: Torbiel piersi?
Niestety merytorycznie się nie znam na tych pytaniach, ale polecam Ci pójść z wynikami do onkologa, jeśli nie byłaś. Ja jestem pod stałą opieką i to daje mi spokój.
  Temat: Torbiel piersi?
malaperelka

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 15502

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-05, 20:32   Temat: Torbiel piersi?
Wg mnie, to kwestia umiejętności Radiologa. Ja za pierwszym razem trafiłam na super doktora. Następnym razem był niedostępny, więc umówiłam się do innego...I zaczęły się nieźle przejścia. Ten inny badał mnie 3 minuty i nie widział nic, napisał, że piersi są czyste, mimo, że mam guzki FA i sama je czuję...Oczywiście powtórzyłam badanie. Pani doktor robiła badanie 40 minut, nie była pewna niczego, co widzi i zapisała same znaki zapytania, w tym torbiele i powiększone przewody... Zdenerwowałam się na tych lekarzy kokretnie i poszłam do sprawdzonej przez znajomą. I jestem zachwycona! Po porównaniu pierwszego i tego ostatniego badania, są takie same wyniki, dr zauważyła tylko jeden guzek więcej. Skierowała mnie do onkologa (tu lekarz mnie uspokoiła, jest ok) i mam robić usg co trzy miesiące.

Dążę do tego, że najlepiej mieć sprawdzonego radiologa i chodzić tylko do niego (tak mi poleciła onkolog).

Jeśli nie znasz takiej osoby, możesz przeszukać internet, tam jest mnóstwo ocen lekarzy.
  Temat: Torbiel piersi?
malaperelka

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 15502

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-09-03, 23:15   Temat: Torbiel piersi?
Ja mam BIRADS3, lekarze tylko zalecają obserwację i usg co trzy miesiące, moje zmiany są łagodne. Tym bardziej Ty nie powinnaś się tym przejmować jak masz 2, jest dobrze.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group