1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Błagam o pomoc,
majkelek

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 14344

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-08, 05:27   Temat: Błagam o pomoc,
Patik, ja czytalem wielokrotnie od kilku dni co piszesz i nie odzywalem się (co pewnie niektórych dziwiło) ale zastanawialem sie nad tym co piszesz, żeby jakiejś głupoty nie palnąć. Jesteś bardzo inteligentną i dobrą osobą i cieszę się, że poczekalem aż do teraz. Sama chyba wiesz, czujesz i widzisz, że jestes na dobrej drodze - z calej siły Ci tego co zrobiłas gratuluje! Powiem Ci natomiast prawdę - to trudna droga, ale jest też dobra informacja, nie jesteś na niej sama i wytrwasz! Przeżywanie wspólnie każdej chwili i czerpanie z niej radości to jedyna dobra rzecz, którą teraz możesz zrobić, jestem tego pewien.
Co do kwestii bólu to powinniście walczyć z całych sił by w odpowiednim czasie nie zabrakło przy Twoim Tacie odpowiedniego specjalisty i ludzie na tym forum Wam w tym z pewnością pomogą.
Na pytanie czemu spotykaja nas cierpienia nie ma odpowiedzi więc po co je zadawać? Cierpienie jest złe i jak z każdą złą rzeczą trzeba walczyć z całych sił i tyle!
Mam nadzieję, że teraz postarasz sie mnie zrozumieć i nie ocenisz za pochopnie tego co napiszę (ja obiecuję ważyć każde słowo). Przekonanie, że człowiek jest zawsze piękny, młody i zdrowy to niestety wymysł naszych czasów. Ludzie zawsze odchodzili i będą odchodzić i to również Ci których bardzo ale to bardzo kochamy. Ja dziś pożegnałem (niestety nie mogłem być na pogrzebie) znajomoą i jest mi teraz też z tym ciężko, ale myslenie o tym 'z jakiego powodu', 'czemu akurat ja' czy ' kiedy ta chwila nadejdzie' nie zmieni rzeczy ostatecznych. Życie jest trudne i trzeba się go uczyć, trzeba również nauczyć się przeżyć jego ostatnie chwile, a siedzenie i martwienie się na zapas nie oddala tych chwil, a wręcz przeciwnie. Zatem z całych sił powtarzam - to bardzo dobra droga, którą teraz idziesz ale musisz najmocniej jak potrafisz walczyć ze złymi myślami, które zniechęcają Cię do działania i szukania radości.
No właśnie, przepraszam, że tak bezpośrednio, ale wydaje mi się, że Twoje codzienne historie pasują jak ulał tu http://www.forum-onkologi...-vt5128,465.htm
Zapewniam będziesz tam zawsze mile widziana i znajda się tam ludzie, którzy będą te chwile przeżywać z Tobą. No to do dzieła! :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group