1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-11, 22:18   Temat: gabi30 - komentarze
Oj Gabi Gabi ja nie będe tego pisał w tym wątku, gdzie Ty ale niech przez myśl Ci nie przejdzie nawet, że mogę być na Ciebie zły i nie musisz sie przede mną ukrywać. Jedyne o co moge się starać to o Twój uśmiech i bardzo ladnie teraz o niego proszę :tiaaa:
Żebys Ty wiedziała jak pięknie u nas dziś ptaszyska śpiewają, ale nie gadaja tak fajnie jak Twoje.
Trzymaj się :tull:
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-09, 22:44   Temat: gabi30 - komentarze
No kurka czekamy bo to cicho wyszło jak nie wiem co.
Ale mnie sie najbardziej podoba daj buziaka :mrgreen:
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-09, 05:33   Temat: gabi30 - komentarze
Oj to już jutro jest ja kce posłuchać |happy|
Dziekuję za zdjęcia są zajefajne :-D
Dzień dobry gabi :)
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-08, 21:04   Temat: gabi30 - komentarze
gabi30 napisał/a:
Ja już po zakupach, gęba się cieszy jak małemu dziecku. I nawet zafundowałam sobie loda pistacjowego. Jadłam go z takim smakiem,że chyba wyglądałam głupio. Spotkałam w centrum handlowym swoją profesor gastrolog. Pogadałyśmy chwilkę, za loda pogroziła paluchem. A co tam, jak smakował tak bardzo,że grzech było nie zjeść :mrgreen:

A napisać na wątku założony przez Majkelka to czasu nie ma co |SMod| a te lody rozleniwiają :-(
A profesor gastrolog do kogo będzie miała pretensje - no do Majkelka, no nie ja to mam ciężkie życie z Wami. Ale Was strasznie wszystkich lubię |happy|
I jeszcze raz :cmok: na Dzień Kobiet
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-07, 22:03   Temat: gabi30 - komentarze
No i gdzie papugi, gdzie dyktafon co??!!
Co tam u Ciebie gabi? Zagadały Cie papugi :)

[ Dodano: 2012-03-08, 04:54 ]
Gabi widzę jak cisza to cisza ale i tak z okazji tak milutkiego święta przesylam Tobie i zaprzyjaźnionym z Tobą kobitkom :cmok: no i śpiewam z tej okazji
http://www.youtube.com/watch?v=G9zCbVDvQjA

Milego dnia!
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-06, 18:46   Temat: gabi30 - komentarze
gabi30 napisał/a:
Dziś się zawzięłam i nie spałam w dzień ( pomimo nie przespanej nocy) żeby zasnąć wieczorem jak niemowlę. Zobaczymy co wyjdzie z mojego planu. Jeśli nie zadziała, to spotkamy się w wątku dla bezsennych:-)

Trzymam Cię za słowo! :mrgreen:
Miłch snów zatem ;)
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-06, 18:34   Temat: gabi30 - komentarze
gabi30 napisał/a:
A szef polski zna? Bo jak nie to zacznę po "amerykansku" uczyć ptaszory.

Nie nie szef jest polakiem od 20 lat na wygnaniu :mrgreen:
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-06, 18:28   Temat: gabi30 - komentarze
gabi30 napisał/a:
Jutro z rana mam mocne postanowienie,że włączam dyktafon i nagram skubańca. Potem podrzucę link żeby można było posłuchać co ten łobuziak mój wygaduje:-).

Trzymamy za słowo zajefajny pomysł :cmok: puszcze mojemu szefowi jak mu będę chciał cośniecoś powiedzieć :mrgreen:
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-06, 18:18   Temat: gabi30 - komentarze
Ej robię z tego cytat do 'małych szczęść' :-D
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-06, 18:12   Temat: gabi30 - komentarze
gabi30 napisał/a:
No to jestem jak mnie tak ładnie prosicie ;P

No to jak jesteś to możesz coś niecoś napisać, jak tak ładnie prosimy ;)
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-06, 17:52   Temat: gabi30 - komentarze
Anelia napisał/a:
gabi30, _itsme_ _itsme_ _itsme_
Pozdrawiam :)

No ja własnie też pozdrawiam i czekam kiedy tu wpadniesz.
A narazie siedzę i tęsknię :-(
Ściskam mocnoooooo :tull:
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-05, 20:14   Temat: gabi30 - komentarze
gabi30 napisał/a:
A dziś papuga młodsza mówi do mnie przy próbie odrąbania palca " nie wolno kochanie" z tak rozbrajającym akcentem,że aż mniej boli to jej dziobanie. Papug ma charakterek, nie ma co. A ja dziś troszkę nie w formie,więc za dużo nie napiszę:-).

Nieszkodzi, Ty się nie patrz na Majkelka z tą ilością bo tu nie o ilość chodzi tylko o jakość :)
  Temat: gabi30 - komentarze
majkelek

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37846

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-05, 18:55   Temat: gabi30 - komentarze
gabi30 napisał/a:
Jak już pisałam zaczynam powoli wątpić że coś dobrego wyjdzie z mojego leczenia. Na głowę wali się wszystko. Mam syna z autyzmem, w grudniu skończył 18 lat ale wymaga opieki. I ciągle towarzyszą mi myśli co się z nim stanie jak mnie zabraknie. Tak bardzo chciałabym doczekać chwili gdy syn będzie w miarę samodzielny, na tyle żeby móc się utrzymać. Trzymam się życia na siłę, bo nie mam wyjścia. Ale czasami gdy dopada ból mam dosyć. Chciałabym żeby się skończyło i już nie bolało. Ale nie mogę się poddać dla niego. Tak długo walczyłam aby syn zaczął normalnie żyć. Lata rehabilitacji, walki z urzędnikami i szkołą. I gdy widzę już pierwsze postępy mam tak po prostu odejść i to zostawić? Nie mogę, muszę jeszcze powalczyć.
Dziękuję Wszystkim za słowa wsparcia i otuchy, dużo mi dają.

Wiesz każdy ma chwile kiedy wątpi, ale chyba po to masz takich fajnych forumowiczów, żeby wątpliwości odgonili (a są w tym dobrzy).
Kwestia bólu jest sprawą, o której powinnaś chyba porozmawiać z lekarzami, oni są od tego, żeby temu zaradzić i koniec!
Z tego co natomiast wiem to masz dwóch synów i jestem pewien, że wychowałaś ich na porządnych facetów. Niezależnie od tego czy są obaj pełnosprawni czy nie to byli, są i będą zawsze rodziną. W rodzinie natomiast jest normalne, że się sobie nawzajem pomaga. Niestety prawda jest taka, że na swojej drodze zawsze będziemy spotykać ludzi, którzy nas nie rozumieją i to niezależnie od tego jacy jesteśmy. Nie obronisz żadnego ze swoich synów przed tym, choćbyś miała żyć wiecznie.
Twoje martwienie się na zapas nic nie pomoże, jedyne co możesz zrobić to wykorzystać to co masz i dać swoim synom lekcję odwagi, mądrości, woli walki i miłości od siebie nawzajem i do życia. To trudna lekcja, ale jestem pewien, że podołasz, a gdybyś miała jeszcze chwile zwątpienia to my tu zawsze na Ciebie czekamy :tull:
A co tam dziś mówią papugi? :-D :-D :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group