1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja walka
majkelek

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 13924

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-07-02, 14:04   Temat: Wyniki badań - brak dat
W porozumieniu z "Oksaną" zamieszczam wyniki badań (jest ich bardzo dużo, sama ich prezentacja też nie jest najlepsza, ale tylko na tyle pozwoliły programy graficzne). Niestety, brakuje w większości dat i szczegółów dotyczących dawek radioterapii, chemioterapii oraz sprawozdania po operacji.
W żadnym z zamieszczonych badań (ostatnie daty jakie znalazłem tyczą się 2014 roku) ja nie znajduję znamion wznowy, a co za tym idzie problemów onkologicznych.

Oksano, czy w najnowszych wynikach pojawiły się jakieś niepokojące onkologicznie rzeczy (chodzi o ostatni wypis ze szpitala)? Jakie pojawiły się ostatnio u Ciebie, Oksano, nowe, niepokojące objawy?
Pozdrawiam serdecznie.

Wyniki podzieliłem na klasy stosując kryterium anatomiczne.
Badania obrazowe KLP oraz miednicy:








Badanie PET:

Badania układu sercowo-naczyniowego:





Badania CNS:




Badania przewodu pokarmowego:


Scyntyrafia kości:
  Temat: Moja walka
majkelek

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 13924

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-07-01, 15:59   Temat: Moja walka
Oksana, niestety potrzebne są dodatkowe informacje (czyli to do czego odwołuje się piszący w epikryzie Jw). Potrzebny jest co najmniej wynik badania obrazowego płuc (rtg, tomografia) oraz wynik konsultacji neurologicznej.
Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Czy masz gorączkę? Czy jesz i pijesz jak zwykle?
  Temat: Moja walka
majkelek

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 13924

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-30, 22:13   Temat: Moja walka
Oksana, coś musimy wymyślić z tymi dokumentami, bo inaczej to będzie trochę gdybologia. Tak prawdę mówiąc to wszystkie dokumenty przez Ciebie wymienione wyżej dobrze byłoby przeanalizować. Może dłabyś radę zrobić zdjęcia dokumentów i wysłać mi mailem, a ja zajmę się resztą?
Pozdrawiam serdecznie!
  Temat: Moja walka
majkelek

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 13924

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-30, 21:46   Temat: Moja walka
Oksana, proszę zamieść całość historii swojej choroby. Nie interpretuje się wyników pojedynczych w odosobnieniu od całej historii i pacjenta. Najlepiej jak załączysz zdjęcia bądź skany dokumentacji medycznej. Określ też, proszę, jakie dolegliwości spowodowały skierowanie do szpitala na badania.
Pozdrawiam serdecznie!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group