1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
magdana

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-04-23, 12:37   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
jeszcze chciałam dopisać, ze u mnie skurcze dodatkowe serca częściej występuja po posiłku, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie

[ Dodano: 2015-04-23, 12:42 ]
Wiesz co a moze z zębami cos sie dzieje i jest stan zapalny. CRP jest bardzo czułym badaniem i świadczy o infekcji toczącej sie teraz. Nie miałam takiej sytuacji, cięzko mi cos poradzić
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
magdana

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95821

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-04-23, 12:30   Temat: tarczyca
Witaj

ja jestem po operacji tarczycy prawie 3 lata. Raka nie miałam, ale chciałam sie wypowiedziec w sprawie kołatań serca, ciśnienia.

Ja po operacji brałam propranolol. Ale po jakims czasie tetno mi spadało do 50 więc musiałam ten lek odstawic. Zanim poczułam sie niezle po operacji to minęło sporo czasu. Ciągle miałam kołatania, lęki. Holter ekg prawidłowy, holter ciśnieniowy prawidłowy. Serce zdrowe. A objawy były. Potrafiło mnie w nocy wybudzić silne kołatanie serca, do tego mam skurcze dodatkowe. Teraz jest ok. Ale zauwazyłam, ze bliżej miesiaczki zdarzają mi sie sporadycznie lekkie kołatania serca, i więcej tych skurczy dodatkowych. TSH mam powyżej 1. ja moge miec takie przy jakim dobrze się czuje, oby w normie. tak mi powiedziała moja endo.

Ale wiem jedno, ze ja musiałam wyciąc tarczyce bo miałam nadczynnosć, która rujnowała moje zdrowie, ale po operacji nic juz nie jest takie samo z moim zdrowiem. mam bardzo obfite miesiączki, częśto anemie, a najgorsze to te sercowe dolegliwości. Wydaje mi się, ze musimy sie do tego przyzwyczaic i zaakceptowac swój stan.

Co do raka tarczycy, to mam znajoma lekarkę, która pracuje w hospicjum i sama chorowała na raka tarczycy i powiedziała, ze TSH musi być niskie, na poziomie nadczynnosci. Więc jesli jest lekka nadczynność to napewno beda dolegliwości secowe i ciśnieniowe.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group