1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
maganana

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-25, 16:19   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Aniu....
Wyrazy współczucia kochana
Na priva podam Ci też mój numer telefonu jak tylko dojdziesz troszkę do siebie i będziesz chciala pogadać przy kawce to dzwoń pisz....
Trzymaj się mocno
Ból mamusi skończony to jest najważniejsze !!!!!
Szkoda że teraz Wy będziecie odczuwać taki ogromny ból smutku,rozpaczy, tęsknoty...
Ach te życie......skomplikowane dziwne...

przytulam
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
maganana

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-20, 22:46   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadziejo kochana...
jestem blisko Ciebie bo w Bytomiu Jak tylko będziesz chciała spotkać się, wypłakać,pogadać....Wiem co czujesz, ja też tak czekałam....Wyczekałam i dopiero zaczął się ból,smutek... :-(

Przytulam Cię bardzo bardzo mocno
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
maganana

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-11, 16:26   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadziejo
mój tata jak tak leżał, to hospicjum pożyczyło tacie materac na którym leżał a który nie powodował odleżyn
Zapytaj w hospicjum, na pewno posiadają coś takiego
Mój tata mimo że tyle czasu leżał właśnie na tym materacu nie miał w ogóle odleżyn

P.S
ja też zakatarzona, kaszląca i ogólnie do bani
Głowa mi pęka z nosa leci gardło boli a za oknem cudna pogoda :uuu:

buziaki
pozdrawiam mamcię i Ciebie
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
maganana

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-23, 12:00   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
:-(
trzymaj się...



[następne komentarze]
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
maganana

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-12, 19:06   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadziejo
Tylko czy jak mama wymiotuje to czy jest sens podawania jej tabletek jak i tak jej zwymiotuje...
Pamiętam jak tacie przepisał urolog tabletki i skończyło się tak, że tata przyjął tylko jedną :(
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
maganana

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-07-06, 21:17   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
super wieści!oby tak dalej.To jakaś "zaczarowana" krew ;)
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
maganana

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-12, 08:46   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
ja słyszałam że wodę spuszczają tylko wtedy kiedy są problemy z oddychaniem a tak, to nie ma sensu bo potem gromadzi się jej coraz więcej i zabiegi trzeba powtarzać, a nie jest to chyba aż tak bezpieczne. Mój tata miał również wodobrzusze, ale lekarze postanowili że nie będą interweniować skoro nie ma problemów z oddychaniem . Co do stolca, to tata przyjmował leki na przeczyszczenie (czopki glicerynowe, albo lewatywy) bo podobno mimo że nie jadł musiał się opróżniać żeby nie było bóli.

pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group