1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
maganana

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-09, 08:51   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Wyrazy współczucia ....

Przytulam Cię mocno
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
maganana

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 18:46   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
mi też się wszystko przypomina jak było u Nas z tatą, dlatego wiem jak ciężko Martusiu!
przykre jest to że musimy tego doświadczyć, a śmierć bliskich ciągle jest w naszych sercach i wciąż się przypomina dzień, moment ich umierania :cry:
przytulam Cię mocno
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
maganana

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 08:13   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Te sine ręce i nogi to chyba oznaka że krążenie pomału wysiada....
U taty też tak było :cry:

trzymaj się kochana....
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
maganana

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-26, 15:33   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
MARTUSIU!!!

U Nas było tak samo. Tata albo spał albo miał oczy zamknięte. Nie rozmawiał z nami, jeśli się go o coś pytało to tylko kiwał głową. Był 7 tyg na kroplówkach glukoza, sól... Mocz oddawał ale bardzo rzadko. Myślę, że ludzi chorzy wiedzą że umierają i tak im jest ciężko odejść z tego świata, że wolą spać, mieć oczy zamknięte.My co wchodziliśmy do niego do pokoju to miał oczy zamknięte, otworzył czasem na chwilkę i zamknął. Raz nawet nie widział że była u niego pielęgniarka z hospicjum. Tydzień przed śmiercią bredził, słyszał głosy. Mamusia Twoja Martuniu jest bardzo słaba, naświetlania dodatkowo osłabiły ją dlatego też tyle śpi, na pewno tak jest jej dobrze. Tylko zaglądaj czy nie robią jej się odleżyny od leżenia. Jak coś to hospicjum dysponuje materacem na odleżyny. Wiem jak ciężko jest na to wszystko patrzeć, jak się jest bezradnym. Ja pytałam lekarkę w hospicjum ile można żyć bez jedzenia, na kroplówkach. Bez jedzenia do 8 tyg natomiast przez kroplówki może krążenie nie wytrzymać i może szybciej nastąpić zgon.
Mama Twoja na pewno nie cierpi , bo gdyby ją coś bolała na pewno byłoby widać grymas na jej twarzy albo jęki. Tyle dobrze!
Bądź przy niej nawet jak śpi, mów do niej ona na pewno Cię słuchać będzie ale nie koniecznie odpowiadać.

Trzymaj się kochana. _itsme_
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
maganana

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-25, 21:45   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
zgadzam się
my zapisaliśmy tatę do hospicjum.Codziennie przychodziła pielęgniarka,robiła wywiad z nami, tatą, podawała leki, które przepisała lekarka z hospicjum, podawała kroplówki, prowadziła zapiski w zeszycie.Pani doktor przyjeżdzała raz w tygodniu. Badała, przepisywała ewentualnie nowe leki. Zawsze mieliśmy wsparcie w nich i mogliśmy liczyć na ich pomoc.

Polecam!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group