1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wakacje
maganana

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 20656

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-18, 20:34   Temat: Wakacje
dzięki kochana za ciepłe słowa :-D
będziemy wdychać i leniuchować na całego :mrgreen:
  Temat: Wakacje
maganana

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 20656

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-18, 20:12   Temat: Wakacje
dzięki ana7 :)
super!
syn nie dawno wrócił z Nowego Targu i Zakopanego-babcia go zabrała na małe wakacje.
teraz będzie morze, ale tak jak wspomniałam, mam obawy, bo będę w domu, w którym mieszkała do nie dawna moja ciocia (kuzynka taty która nie dawno odeszła na raka) a i wujek jej mąż jest umierający na raka, także atmosfera nie będzie dla mnie zbyt miła. Wujek zgrywa twardziela więc nie użala się nad sobą i nie chce litości, ale ja tak nie potrafię.
A morze polskie bardzo lubię . Co roku prawie tam wyjeżdzamy. Zawsze każde wyjazdy są z myślą o dzieciakach żeby im było dobrze i wygodnie, bo w końcu to oni są najważniejsi ;)
W przyszłym będą EUROCAMPY do Chorwacji chyba. Znajomi bardzo zadowoleni wrócili, byli we Włoszech za psie pieniądze z tym że byli już w maju, ale koniec sierpnia , września ceny są też niskie a dla dzieci jest super.przed domem plac zabaw, baseny....
a co tam jak już będę po takich wakacjach to sama wam opowiem a nie z opowieści innych :lol:

[ Dodano: 2010-07-18, 20:15 ]
Anula
my byliśmy na Istri w Puli jakieś 3 lata temu. Też Nam się bardzo bardzo podobało.
Chorwacja jest na prawdę piękna. Nie dziwię Ci się że chcesz tam wrócić ;)
  Temat: Wakacje
maganana

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 20656

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-18, 19:40   Temat: Wakacje
ja w sobotę z rodzinką nad morze do Mrzeżyna. Ciocia zmarła 2 miesiące temu ale dom został i wujek (mąż jej również umierający na raka pęcherza) kontynuuje to co zaczęli czyli wynajem pokoi kempingów. Jest tam super, bo dom mają położony prawie w lesie do morza dosłownie z 5min przejść trzeba przez las a dla dzieciaków luksus, bo cały dzień na dworze. Wujek jedzie 20 na chemie wiec będzie po niej zdychał także mam nadzieję że się mu na coś przydam i pomogę. 14 dni nad morzem całą rodzinką na pewno będzie super.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group