1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz esicy, zmiany wtórne w wątrobie.
madi356

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 17455

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-01, 20:18   Temat: Guz esicy, zmiany wtórne w wątrobie.
Moj tatus brał kilka chemii. Jak jedna nie działała, to decydowali o podaniu innej. Takze badzcie dobrej mysli. Choc ja wiem, ze ciezko jest myslec pozytywnie w obliczu nowotworu. U mnie Tatko jutro ma sie stawic w szpitalu na operacje, tez sie boimy bardzo....ale wiara czyni cuda.
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
madi356

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 135148

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-02, 10:56   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
Dziewczyny wiem co, czujecie....my przechodzilismy to samo, szok, strach, płacz...teraz też nie jest łatwo, bo wiemy, że rak może powrócić, ale cieszymy się każdym spędzonym wspólnie dniem. U Taty też prawdopodobnie byłaby najpierw chemia, a potem operacja, ale że pierwzy lekarz, który leczył tatę był do bani, lekarz od nas z małego miasetczka, to była operacja a potem dopiero chemia. Ale w sumie u nas tak zle to nie wyszlo, bo po chemii przerzuty z wątroby zginęly.
Trzeba wierzyć....Ja chyba jako jedyna wierzyłam, że to, że tata ma raka złosliwego i przerzuty nie oznacza odrazu śmierci. Wszyscy w to wątpili, juz się zastanawiali jak to bedzie jak Tata umrze bo przeciez rak-nie ma szans....a mi się gotowało w środku jak tego słuchałam i powtarzałam:" Ludzie rak to nie jest odrazu wyrok i koniec życia!!! Jest chemioterapia i inne metody leczenia!" I dzięki Bogu na razie jest ok. Także ja wierzę, że i u Was będzie dobrze :)
Jestem z Wami i ściskam mocno.
  Temat: rak jelita grubego - chirurg w Warszawie?
madi356

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 15277

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-20, 14:19   Temat: rak jelita grubego - chirurg w Warszawie?
Ja polecam Dr Cichockiego. Pracuje na Wawelskiej, jak dla mnie i dla mojej rodziny wspanialy lekarz i fachowiec w tym co robi. W czerwcu tego roku operował mojego Tatę-także rak jelita grubego. Osobiście mogę Dr polecic w 100%.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group