1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Fibromatoza - pytanie o COI
m4niac

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6964

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-06-25, 10:36   Temat: Fibromatoza - pytanie o COI
Mam wycięty mięsień równoległoboczny większy i mniejszy dźwigacz łopatki i chyba górną cześć m czworobocznego a teraz guz jest po drugiej stronie łopatki. Poprosiłem o chemie 15mg dox co 7 dni przez 3 miesiace a potem albo dalsze leczenie chemia albo zabieg operacyjny. Z tym że ja juz nie chce operacji . Jest jeszcze pewiem lek ktory hamuje rozwoj fibromatosis a lekarze u nas o nim nie wiedzą to nefopam. W instytucie w kanadzie robili badania i testowali go na myszach znacznie ogranicza rozwoj tego guza jutro ide po recepte.
  Temat: Fibromatoza - pytanie o COI
m4niac

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6964

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-30, 19:39   Temat: Fibromatoza - pytanie o COI
To że leczą to w warszawie to wiem z tego forum śledze je od 1,5 roku .Jednak z tego co widze to lekarze z warszawy leczą to z kiepskim skutkiem i są tak samo bezradni jak inni lekarze na terenie całej polski. Miałęm nadzieje że pojawł sie jakiś nowy lek celowany w DNA typu glivec jak ktos jest na bieżąco z COI w warszawie to proszę o odpowiedź jakie teraz stotują terapie przy fibromatozie
  Temat: Fibromatoza - pytanie o COI
m4niac

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6964

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-29, 20:13   Temat: Fibromatoza - pytanie o COI
Witam zarejestrowalem sie tutaj bo widze ze są tu ludzie ktorzy sie leczą w słynnym COI w warszawie. Czy oprocz chirurgi radioterapii i chemi lekarze proponują tam jakies leki celowane molekularnie albo czy jakis nowy lek sie pojawil ktory jest skuteczny. Pytam bo zmagam sie z tą chorobą od 2009 roku w łodzi.Wycięte mam 3 miesnie dostalem radioterapie i najprawdopodobniej po 1,5 roku mam wznowe , obecnie czekam na wynik biopsji gruboiglowej. Nie moge uwierzyc ze w XXI ludzie lataja na ksiezyc produkuja coraz nowsze prosesory technika caly czas idzie do przodu a nie potrafia znalezc leku na fibromatoze ktora nawet nie jest miesakiem czy rakiem mam na mysli ze nie zawiera komorek atypowych tylko fibroblasty. Proponuja tylko nieudolną chirurgie gdzie i tak nie mozna uzyskac odpowiedniego marginesu co jest wiecej niz pewne ze bedzie wznowa

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-05-29, 20:26 ]
Post wydzielony do osobnego wątku, zgodnie z Regulaminem Forum.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group