1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy - badania po leczeniu
lucy78

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4414

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-05-08, 20:06   Temat: Rak szyjki macicy - badania po leczeniu
Nie radze czekac rok ba nawet pol. zakonczylam leczenie w lipcu 2017. we wrzesniu miałam kontrolę moim zdaniem beznadziejną. Zrobiono mi cytologię i tyle. Mimo iz w rezonansie ( wykonany w czerwcu)mialam zmiane 8mm na watrobie opisana jako obraz niepewny do dalszego monitorowania. Nie zlecono mi jednak taomografii ani nawet USG. W styczniu z tej zmiany zrobily się 2 guzy ( 7 i 4 cm!!) kolejny guz byl w miejscu ktore bylo naswitlane. Cudem udało sie mnie zoperowac teraz przechodze przez chemie. Przez lekarzy mało nie przenioslam sie na tamten swiat. najlepiej udawać ze wszystko jest dobrze by czasami nie wystawic zlecenia na badanie. Jestem wściekła równiez na siebie mogłam na wlasna reke sprawdzic czy nic sie nie dzieje. Skierowanie na badanie dostałam dopiero gdy przyszłam skarzac sie na ból. za badanie i tak zapłaciłam 750 zł bo na NFZ okres oczekiwania wynosil 7 mc a tyle bym z guzami nie dożyła.

Można było leczyc zmianę mniejsza niż 1 cm gdyby lekarze raczyli się tym zainteresować. Wyszło jak wyszło, teraz rozumiem dlaczego tak dużo osób chorych na raka umiera.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group