1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: CyberKnife
lucja54

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 13357

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-03, 12:58   Temat: CyberKnife
Jestem po PET z GA w Gliwicach prze żyłam szok opis jedno zdanie i same brednie opisano śledzionę której nie mam i częściowy żołądek a nie mam wcale tylko jelito trze .Najgorsze to że nie dla mnie nowinki techniczne ja mam guz endokrynny i nie nadaje się pod cyber nóż promienie zniszczą watrobe a guza nie .Okazało się w Gliwicach że tylko niektóre nowotwory można robić na wątrobie moja wielkość tak tylko rodzaj nie .Na radioterapii można się zapisać na konsultacje do cyber noża terminy nie są odległe do m-c.

[ Dodano: 2011-07-03, 13:13 ]
Muszę prywatnie załatwić opis i będę miała informacje co zdziałały izotopy bo na temat zmian w wątrobie mam informacje ogólną ze one są a zależało na podaniu wielkości tych największych .Jak robiłam zwykły PET w Poznaniu to mi opisano w jakim płacie i wielkość a Gliwice lakonicznie że tylko są brak mi słów takie drogie badanie a rezultat zerowy .
  Temat: CyberKnife
lucja54

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 13357

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-04-30, 17:31   Temat: CyberKnife
Panie Krzysiu tak miałam nadzieje ale powtórzono histopatologie i okazało się że ja mam endokrynny wysoko dojrzały i mam inne leczenie ten lek nie zadziałał by u mnie .Jestem ciekawa jak zadziałały izotopy bo mam PET GA w Gliwicach i dopiero decyzja .Nowotwór tego typu to tylko 2% wszystkich zachorowań i za dużo nowinek nie ma USA robi badania bo tam jest dużo u afro amerykanów.Mam najbardziej nowoczesne leczenie u nas jest to nie jako lek tylko środek do badań dlatego za każdym podaniem trzeba występować o zgode.
  Temat: CyberKnife
lucja54

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 13357

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-04-17, 20:47   Temat: CyberKnife
Witam podano mi przykład osoby po 3 m-c zmarła dlatego bardzo bym prosiła o wypowiedzi kogoś kto ma leprze doświadczenie przy naszej chorobie jest ważny poziom wyniszczenia organizmu i nie ma wyroczni kto ile ale dobry przykład bardzo by się przydał.Pani prosi o wypowiedź na temat mojej chemii izotopowej a więc są różne podawane z izotopem zależnie od nowotworu sama chemia to1/2 godziny podanie bo izotop szybko się rozpada udręką a dla mnie horror to płyny osłaniające od 8 rano do 8 wieczór ale pocieszające każdy różnie przeżywa a świadomość że właśnie przedłużają moje życie powoduje tylko nadzieje i radości proszę o jeszcze bo dla mnie życie stało się smakowitym tortem czym dłużej go jem tym bardziej smakuje .
  Temat: CyberKnife
lucja54

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 13357

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-04-14, 23:55   Temat: CyberKnife
Jestem przed PET -GA i on zdecyduje czy mam wskazania poprzednie badanie wskazało nie ale przeszłam chemie izotopową DOTA-TATE 90 Y i mam nadzieje że te zmiany po 3-4 milimetry zniknęły i będę mogła mieć zabieg już nie ważne jaki tylko żeby był to mi da nową nadzieje .Tak bardzo potrzebuje usłyszeć jest pani operacyjna słowo nie zmieniło moje życie ale walczyłem mimo że ciężko zniosłam izotopy.Badanie mam wyznaczone w Gliwicach na 11 maja i tam będę miała rozmowę na ten temat .Nie wiem czy jest to zabieg bolesny i jak ze znieczuleniem .
  Temat: CyberKnife
lucja54

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 13357

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-04-13, 21:43   Temat: CyberKnife
Bardzo interesuje Cyberknife ta nowa metoda usuwania guzów w mojej sytuacji dotyczy wątroby bardzo proszę o informacje na ten temat dotyczy też powikłań jakie mogą wystepowac.Czy może ktoś wypowie się na ten temat .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group