1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-11, 17:39   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
:cry:
przykro mi bardzo
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-07, 08:37   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
Domina przykro mi bardzo, że tak się pogorszylo Twojej mamusi.
Pewnie właśnie siedzisz przy mamie bo pisałaś ze od 7 można byc w szpitalu.
Dla mamy lepiej jak nie jest do konca świadoma tego co się dzieje chociaż domyslam się że chcialabys zamienic z mamą jeszcze dużo słów...
Życzę aby to wszystko przebiegło jak najłagodniej dla Mamy i dla Was
:/pociesza:/
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-03, 08:12   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
domina, jeżeli mama nie zdążyła do toalety i ma luźny stolec to odstawcie na razie Nutridrinki. U nas była podobna sytuacja. Nie podawaj mamie nic mlecznego, kwaśnego, z owocami.
Swoją drogą zaopatrzylabym się w pampersy na wszelki wypadek bo niestety ale moze być tak częściej albo w ogóle mama przestanie wstawac do toalety :-(
Sama mozesz kupic w aptece po ok.2,20 zł/szt albo od lekarza wziąć zlecenie, potwierdzić w NFZ i zakupić refundowane pieluchy jednak to troche zachodu - skocz do apteki po kilka sztuk i zobaczycie jak sie rozwinie sytuacja.
Zgodzę sie z marzena66, że jak Twoja Mamusia śpi to bardzo dobrze - odpoczywa, nie boli... to jest teraz najlepsze dla niej.

:/pociesza:/
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-31, 21:47   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
domina, trzymasz się jakoś?
Chyba nie to chciałaś przeczytać na forum, nie takich odpowiedzi się spodziewałaś...
:tull:
W takiej sytuacji najlepsza prawda - lepiej być przygotowanym na wszystko.
Może mamie się polepszy, a wtedy miło się zaskoczysz będąc przygotowana na najgorsze.
Tule Cię mocno i oby wszystko potoczyło się jaknajlepiej _itsme_
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-31, 15:42   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
domina, przykro mi się czyta ostatnie wiadomości od Ciebie.
Jednak silną masz mamusie - trzymała się do wesela siostry.
Cieszę się, że mama w dobrym stanie doczekała tak ważnego dla Was zdarzenia.
Trzymam kciuki żeby Mamie się polepszyło
_itsme_
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-14, 08:30   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
domina, ja na bieżąco obserwuję Waszą historię i również mocno kibicuję.
Przede wszystkim żeby Twoja mamusia była w jak najlepszej formie na weselu siostry.
Żeby świętowała z Wami każde kolejne ważne święto w tym jak i w kolejnych latach.
Mojej mamie wykryli guza płuc w maju 2014 i do stycznia tego roku było bardzo dobrze.
Gdyby nie te przerzuty do OUN u naszych mam ehhh :/
Ale siostra radke daje przykład że i z tym da się trochę pożyć także nadzieja zawsze jakas jest.
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-02-22, 15:35   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
domina, czy Wy dziś (ten poniedziałek) zaczynacie naświetlania głowy?
Oby chemia i te naświetlania zahamowały raczysko u Twojej mamy, żeby miała siłę cieszyc się razem z Wami w zwiazku z nadchodzacymi okazjami.
Życzę Wam tego z całego serca!
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-02-18, 22:10   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
missy, rozumiem, dzięki za wyjaśnienie.
Nie powinnam się udzielać nie mając kompetentnej wiedzy na ten temat.

domina
przepraszam za zamieszanie (chciałam dobrze), bądź dzielna kochana!
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-02-18, 16:35   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
Marcin J, inny rodzaj chemii podaje się na raka płuc, inny na raka mózgu.
Przecież przed podjęciem leczenia tak istotny jest nawet szczegółowy rodzaj raka np. pluc czy to gruczołowy czy inny...
Jedno i drugie to trucizna i oddziałuje nagatywnie na cały organizm - to sie zgadza ale jeden skład chemiczny mocniej zadziała na raka płuc a inny na raka mózgu.
Chyba, że jest to chemia paliatywna oddziałująca na jedno i drugie łacznie - chyba jest takowa...
  Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
lilalou

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 27691

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-02-18, 09:25   Temat: Pomocy mamusia walczy z DRP
domina, Twoja mama miała naswietlaną głowę?
Ta chemia to na drp czy mózg?

Też tak myślę, że to osłabienie wynika prędzej z przerzutów niż z pierwotnego guza.
Czy mama bierze jakieś leki przeciwobrzekowe?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group