1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
lena73

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54643

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-06-04, 06:40   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nic nie stoi na przeszkodzie aby umiescic ulotke w roznych formatach np: doc, pdf, jpg(bardzo profesjonalne podejscie :) ). Tara jesli bedziesz miec problem z uzyskaniem, ktoregos formatu, ja to zrobie. Rzeczywiscie nie wszyscy moga miec Worda.
Pozdrawiam
Lena
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
lena73

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54643

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-06-03, 07:40   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Witam,
Mnie osobiscie podobaja sie te ostatnie wersje ulotki.
Tara, moze umiesc link na stronie glownej forum do oficjalnej wersji, zeby nie trzeba bylo szukac. Oficjalna wersje tez przeciez mozna zmienic jeszcze, ale trzeba zaczac drukowac i roznosic.

Powodzenie akcji mysle bedzie duze, bo ludzie w wiekszosci szukaja pomocy wszedzie i sa spragnieni informacji.

A co z ulotkami, a raczej informacja dla lekarzy? Z lekarzami to zupelnie co innego. Pacjent moze uzyskac tu pomoc, ale dla lekarza jest to po prostu dodatkowa praca.
Moze teraz warto zastanowic sie co powinna zawierac ulotka lekarska, by zachecic szanowne grono do uczestniczenia w forum? Ja zaczne:
1. Pomoc potrzebujacym, chorym w nowoczesnej formie - niewielki naklad , a ogromna pomoc.
2. Oswiecanie spoleczenstwa (zeby ludzie rozumieli swoja chorobe i mieli zaufanie do lekarzy)
3. Dodatkowe doswiadczenie(ludzie opisuja swoje historie przytaczaja wyniki badan i decyzje lekarzy, czasem lecza sie za granica)

No i dalej pustka w glowie :-(
Co myslicie?
Lena
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
lena73

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54643

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-15, 09:46   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Pewnie,
Ja osobiscie rozdaje adres strony forum wszystkim lozkowym sasiadom mojej mamy ich rodzinom. Ulotki bede rozdawac z najwieksza przyjemnoscia: w szpitalu , w przychodni, gdzie tylko bede. Jesli chodzi o ulotki, to moim zdaniem trzeba umiescic na portalu gotowa ulotke do druku. Wiekszosc z nas prawdopodobnie jest w stanie sobie je drukowac samemu, ja jestem. Trzeba tylko opracowac sensowna tresc, mysle, ze grafika nie jest az tak istotna przeciez nie reklamujemy zadnego produktu, ale trzeba polozyc nacisk na pomoc jaka daje forum. Ze swej strony uwazam ze powinna tam sie znalezc informacja co to za forum i po co istnieje i instrukcja jak wejsc na strone. Mysle ze moge udac sie do ordynatora (szpital im Jana Pawla w Krakowie oddzial chirurgii klatki piersiowej ) i zapytac czy moze rozpropagowalby forum wsrod lekarzy, moze by sie ktorys zdecydowal pomoc. Ordynator jest bardzo fajny i dusza czlowiek, wiec moze to cos da, najwyzej mnie wygoni to przeciez nic mi sie nie stanie.
Pozdrawiam
Lena
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group