1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
laluchna

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-09, 15:51   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Dobrze , że udało się z tym terminem. Badanie TK jest dokładniejsze niż rtg.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
laluchna

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-08, 18:12   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Cześć. Jeszcze przyszło mi coś do głowy : czy ci sami radiolodzy opisywali zdjęcia rtg płuc . U mojego męża było tak , że opis zdjęcia z czerwca 2015 roku nie zawierał ani słowa o drobnocienistych plamkach , zaś opis zdjęcia ze stycznia 2016 roku już to zawierał a okazało się , że te plamki były już na zdjęciu z czerwca 2015 roku pomimo braku spostrzeżenia w opisie. Zgadza się jak napisali przedmówcy , że może to być coś niegroźnego. Może rzeczywiście warto postarać się przyspieszyć wizytę i koniecznie zabrać ze sobą zdjęcia rtg płuc aktualne i poprzednie do porównania przez lekarza albo zlecenia porównania przez radiologa bądź uzyskania skierowania na TK płuc. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
laluchna

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-07, 23:15   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Myślę, że onkolog obejrzy zdjęcie i zadecyduje , czy robić badanie TK płuc. Moim zdaniem również istotne jest porównanie z poprzednim zdjęciem rtg , czy coś się zmieniło od ostatniego badania. Trzymam kciuki !!!!
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
laluchna

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-16, 21:36   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
HURRRRRRA!!! Pozdrawiam Cię bardzo gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group