1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak I stopien
lady_carrot

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 25432

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-23, 08:29   Temat: czerniak I stopien
alicja1234,
Jak byłam w ubiegłym roku u prof. Rutkowskiego na wizycie to wspominał, że takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko. Ale zdarzyć się mogą. Po wykrytym czerniaku to już normalne, że musimy sprawdzać całe ciało, oglądać każde znamię, ale nie można przy każdym brzydkim panikować, bo by się zwariowało. Jak coś wygląda źle, swędzi albo krwawi to idź do lekarza (nawet do dermatologa), niech na to spojrzy, zbada dermatoskopem i oceni.
  Temat: czerniak I stopien
lady_carrot

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 25432

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-09, 09:07   Temat: czerniak I stopien
alicja1234,
Poczekaj spokojnie na spotkanie z onkologiem. Masz "cienkiego" czerniaka, więc będzie dobrze - musisz przede wszystkim zadbać o psychikę teraz, żeby nie wariować, ale wierzę, że sobie poradzisz. Grunt, że nie musisz mieć wycinanego wartownika - ja jestem rok i dwa miesiące po operacji i wycięciu 2 węzłów i noga jest w nienajlepszym stanie (mam limfadenopatię). Tobie tylko poszerzą bliznę, którą masz po wycięciu znamienia i co jakiś czas kontrola. Trzymaj się dziewczyno :)
PS Rozumiem, że leczysz się w Łodzi?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group