1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mf54 - komentarze
lady_carrot

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61366

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-02-08, 12:42   Temat: mf54 - komentarze
mf54,
Rzuć to świństwo, Twoje pomidorki będą jeszcze lepiej smakowały ;) A jak ogólnie się czujesz?
  Temat: mf54 - komentarze
lady_carrot

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61366

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-09-27, 15:36   Temat: mf54 - komentarze
mf54, miejmy nadzieję, że to dziwne coś to nic poważnego - daj znać jak będziesz po PET (kiedy badanie?)
  Temat: mf54 - komentarze
lady_carrot

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61366

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-08-18, 20:17   Temat: mf54 - komentarze
mf54,
Nie martw się tym zbytnio, ja ostatnio podczas hospitalizacji dowiedziałam się, że moja kamica nerkowa to nie kamica a bóle kręgosłupa, i lekarz idzie na onkologię na konsultację z moim prowadzącym... Ja w nerwach i bólu leżę na sali, a tamten nie raczył wrócić z jakąś informacją od onkologa :| Następnego dnia planowane tk brzucha i urografia, po czym (ten sam lekarz) twierdzi, że kamień schodzi i muszę wytrzymać, i że zrobią tylko usg :lol: Jak odbierałam wypis to się okazało, że kamień schodzi po lewej stronie, choć to w prawej nerce, a właściwie moczowodzie się znajdował. Jak widać każdy inaczej rozróżnia kierunki ;) trzymaj się swojej wersji.

Co do ciasta to zazdroszczę, ja ostatnio się lenię i tylko leżę z nogą pod sufitem ;)
  Temat: mf54 - komentarze
lady_carrot

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61366

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-05-16, 18:55   Temat: mf54 - komentarze
Dobra wiadomość ;) cieszę się, że wyniki dobre.

Odnośnie plam, to jak byłam w marcu na ściąganiu chłonki, to lekarz (nie mój, tylko jakieś zastępstwo), przykleił mi w pachwinie plaster zamiast założyć opatrunek... jak wyszłam z gabinetu to po 5 min miałam wielka plamę od pachwiny po kolano :lol: problem był taki, że prosto ze szpitala szłam do pracy, a wyglądałam jakby mi zwieracze puściły :lol:
  Temat: mf54 - komentarze
lady_carrot

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61366

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-04-30, 22:37   Temat: mf54 - komentarze
mf54, oby to jednak przerzut nie był. Mam nadzieję, że po majówce pójdziesz do lekarza i sprawa się wyjaśni. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze :tull:
  Temat: mf54 - komentarze
lady_carrot

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61366

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-04-25, 17:52   Temat: mf54 - komentarze
mf54, life is brutal :lol: wszyscy musimy... właśnie ostatnio się rozliczałam i tak samo marudziłam.

I życzę Ci, żebyś te okropne podatki płacił do późnej starości w tak dobrym humorze :-D
  Temat: mf54 - komentarze
lady_carrot

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61366

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-04-12, 21:28   Temat: mf54 - komentarze
Cieszę się, że tu weszłam dzisiaj, bo swoim pozytywnym nastawieniem i humorem poprawiłeś mi nastrój przed jutrzejszymi badaniami :) Cieszę się niezmiernie, że sobie radzisz i jest w miarę normalnie - tak chyba właśnie powinno być, pomimo wszystko.

Pozdrawiam ciepło :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group