1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak złośliwy
lady_carrot

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3814

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-04, 18:46   Temat: czerniak złośliwy
Witaj aphrodite,

Moim zdaniem powinnaś poczekać na wizytę u onkologa, a na razie wykonać tylko usg jamy brzusznej i rtg płuc. Ja też w grudniu usłyszałam diagnozę - Clark III Breslow 1,1mm. Od tego czasu miałam docięcie blizny + wycięcie dwóch wartowników, które okazały się czyste - teraz badania kontrolne (rtg, usg) co 3 miesiące, później częstotliwość się zmniejszy (tak uprzedził mnie lekarz). Od czasu zabiegu bardzo boli mnie głowa i pogorszył mi się wzrok, ale nie panikuję - zapisałam się do okulisty na najbliższą środę i zobaczymy co powie. Jeśli ból głowy nie przejdzie Ci do kolejnej wizyty u onkologa to wspomnij o tym, być może skieruje się na TK. Może być tak, że silne bóle głowy występują u Ciebie z powodu wzmożonego stresu (wiadomo, taka diagnoza to nic przyjemnego).

Staraj się trzymać dzielnie i czekaj na wizytę :) mów lekarzowi o wszystkich dolegliwościach - na pewno Ci pomoże.

Pozdrawiam ciepło! :)

[ Dodano: 2017-02-04, 18:48 ]
oczywiście miałam na myśli, że lekarz skieruje Cię ;)

[ Dodano: 2017-02-04, 19:02 ]
ja też mam bardzo dużo pieprzyków i lekarz zalecił mi po prostu baczną obserwację i zgłaszanie wszelkich wątpliwości ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group