1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak
lady_carrot

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33469

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-17, 16:59   Temat: czerniak
angela01, kurcze, czytam i jestem w szoku, że wizyty u onkologa trwają 5 minut...
Powiem Ci, że mnie w grudniu minął rok od rozpoznania i w tym czasie usg miałam dużo (ze względu na powiększone węzły), ale rtg miałam tylko raz - w połowie kwietnia. Ostatnią wizytę u onkologa miałam w listopadzie i powiedział, że następne badania usg i rtg zrobimy w połowie marca, czyli w zasadzie rok po ostatnim. Zaraz po operacji mówił, że będę miała wykonywane te badania co 3 miesiące w ciągu pierwszego roku po operacji. Jak pytałam czy nie powinnam zrobić badań wcześniej, to powiedział, że przy tak niskim zaawansowaniu (pt2a, Cl III, Br 1,1mm) nie trzeba się aż tyle naświetlać. Myślę, że wszystko zależy od lekarza. Tak czy inaczej, głowa do góry :*
  Temat: czerniak
lady_carrot

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33469

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-18, 08:02   Temat: czerniak
Wiesz, czasem lepiej dmuchać na zimne. Nie przesadzać, ale jeśli boli Cię dłuższy czas to warto to sprawdzić. Nie sądzę aby ktoś tu mógł Cię nazwać panikarą, bo to chyba normalne, że mając stwierdzony jakikolwiek nowotwór, masz pewne obawy. Mam nadzieję, że to nic groźnego - daj znać po usg i wizycie u lekarza.
  Temat: czerniak
lady_carrot

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33469

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-17, 23:40   Temat: czerniak
angela01, jeśli długi czas ból nie ustąpi to skontaktuj się z lekarzem internistą chociażby... powinien dać skierowanie na jakieś badania. Od dawna Cię boli? Ja też miewam bóle, zwykle w operowanej nodze, coś na zasadzie chwilowych ukłuć (bardzo mocnych, ale krótkotrwałych). Może to na tle nerwowym? Jak za tydzień nie przejdzie to bym podpytała. Kto pyta nie błądzi ;) trzymaj się ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group