1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mama - rokowania?
kubanetka

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 11491

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-03, 08:27   Temat: Mama - rokowania?
Wyrazy współczucia.....
  Temat: Mama - rokowania?
kubanetka

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 11491

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-29, 16:22   Temat: Mama - rokowania?
Przepraszam, pisząc swój post, zapomnaiłam, że Twoja mama również cierpi na drobnokomórkową postać.
Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że czasem lekarze nie chcą nic robić, bo uznają to za bezcelowe. Nie wiem w jakim stanie jest Twoja mama.

Mój tata po naświetlaniach, dotarł z naszą pomocą na wózku do poradni onkologicznej, gdzie się nasłuchalam o beznadziejności przypadku i nieważności terminu rozpoczęciu chemioterapii ( wywalczyłam rozpoczęcie tydzień wcześniej chemii). Jednak lekarz znowu musiał zgasić mój zapał, mówiąc, że nawet jak przyjdziemy na chemię to nie wiadomo czy ją Tata dostanie itp.

Tak więc pamiętaj, że dla nas to jest nasza najukochańsza osoba, a dla lekarzy kolejny pacjent. Natomiast miłość walczy przede wszsytkim o brak cierpienia, czasami trzeba pogodzić się z tym, że lepszym będzie zaniechanie leczenia, czego oczywiście nie życzę Twojej rodzinie, a przede wszstkim Mamie.
  Temat: Mama - rokowania?
kubanetka

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 11491

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-29, 08:28   Temat: Mama - rokowania?
Witajcie,

Mój Tata był rownież w fatalnym stanie jak go przywiexliśmy na chemię - nie mógł chodzić, jednak chemię bardzo dobrze znosi i jest już po 4tym cylku. Stan się jego dzięki chemii poprawił, do tego stopnia, że sam chodzi i napewno więcej ogólnie sam może zrobić niż wcześniej.
Z tym,że u nas mamy do czynienia z rakiem drobnokomórkowym, który w większości przypadków ładnie reaguje na chemię.

Ale mimo to, widać, że każdy jest inny i nawet lekarze nie są w stanie nigdy nic przewidzieć, bo to jest wielka niewiadoma, jak organizm będzie reagował.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group