1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gregu2 - komentarze
kubanetka

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4645

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-24, 12:15   Temat: gregu2 - komentarze
Coś mi tu wygląda na DRP - bo mój tata również otrzymywał przez 3 dni taką chemię. Na początku w szpitalu był z lekka skołowany, ale jak tylko go zabraliśmy do domu to się lepiej poczuł - śpiewał sobie razem z artystami z TV a na następny dzień, czyli dwa po chemii, stwierdził, że nauzy się chodzić - nie uwierzycie, sam chodził do ubikacji, do kuchni - powiedział sobie, że musi i mu się udało. Naświetlanie pewnie go postawiło na nogi - mam nadzieję , że na jak najdłużej.
Także różne rzeczy się mogą dziać podczas tej choroby - trzeba mieć nadzieję, że dostaniecie jeszcze trochę czasu, a leczenie pomoże.
  Temat: gregu2 - komentarze
kubanetka

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4645

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-24, 10:11   Temat: gregu2 - komentarze
[komentarze dotyczą tego wątku]


Najważniejsze, że teściowa otrzymała fachową pomoc w postaci chemioterapii i to natychmiastowo - to jej może przynieść ulgę. Myślę, że to w tej chwili najważniejsze.

Moj tata w niedzielę wyszedł ze szpitala po 3 dniowym kursie - on ma drobnokomórkowego raka płuc, również otrzymywał dożylnie leki.

Lekarz powiedział, " może" bo on jest tylko lekarzem , nie może przewidzieć jak dany nowotwór zareaguje - jedni chorzy reagują, inni nie.
Trzeba być dobrej myśli, że podjęte leczenie pozwoli Wam cieszyć się jeszcze wspólnymi, radosnie przeżytymi chwilami.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group