1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
ksena82

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 16819

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-01, 19:27   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
Zgadzam się z Erevain21. Ale może podjedź jeszcze do dr Żaka w tą niedzielę , dodatkowa konsultacja nie zaszkodzi. Wtedy będziesz pewniejsza i spokojniejsza. Przekonaj Mamę, pozdrawiam!
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
ksena82

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 16819

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-04-01, 11:19   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
Kataszko , odpisałam Ci i właśnie znalazłam Twojego Posta, dr Żak to kolejny fachowiec ,opiekował się mną po operacji i prowadził konsultacje, jest ordynatorem na oddziale onko-chirurg.w Wieliszewie. Mały szpital to jest , ale dlatego właśnie zdecydowanie lepszy od molochów, gdzie jest się anonimowym. Tu Twoja Mama i Ty będziecie miały komfort psychiczny leczenia, spędziłam tam trochę czasu na oddziałach i wiem,jak to jest.Trzymam kciuki i daj znać jak po wizycie!
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
ksena82

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 16819

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-29, 21:15   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
Witaj
Polecam CI z całego serca szpital w Wieliszewie. Zadzwoń do rejestracji i zapisz Mamę jak najszybciej do chirurga-onkologa, skierowania do szpitala wystawiają wszędzie wewnątrz. Oczywiście do chirurga lepiej mieć od POZ. Terminy są tam jeszcze krótkie, prowadzą kompleksowe leczenie,mają bdb sprzęt i opiekę- sama korzystam i dziękuję Bogu,że tam jestem. Trzymam kciuki, jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz napisać , napisz do mnie na priv. Pozdrawiam!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group