1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
kretka83

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23632

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-07-31, 14:40   Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
Z samej Łodzi.
Tata jest pod opieką poradni paliatywnej przy szpitalu Kopernika. Tam moja Mama się dowiadywała o opiekę domową i powiedzieli, żeby się zgłosić do hospicjum domowego. Pani która z nią rozmawiała poleciła hospicjum z siedzibą przy Jaracza (zdaje się, że sama tam pracuje). Nie wiem, może skoro Tata jest pod jej opieką w poradni paliatywnej, to jest jakaś szansa na szybsze przyjęcie do hospicjum, gdzie ona pracuje? :?:
Tak czy siak powiedziałam Mamie, że tam zadzwonię i zapytam, ale podziękowała i powiedziała, że chciałaby to sama załatwić...
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
kretka83

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23632

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-07-30, 21:14   Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
O, dzięki bardzo! Jeszcze podzwonię, popytam w innych, może coś będzie szybciej.
Swoją drogą przerażające jest to, że tak wielu ludzi potrzebuje opieki paliatywnej :-(
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
kretka83

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23632

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-07-30, 15:37   Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
Dziękuję.
Zajrzę na te strony.
A co to znaczy, że zwalnia się łózko w przypadku opieki domowej?
Bo stacjonarnych hospicjów w Łodzi nie ma wcale o ile mi wiadomo.
  Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
kretka83

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 23632

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-07-30, 12:31   Temat: Domowa opieka hospicyjna w Łodzi - pilnie
Mam nadzieję, że nie zaśmiecam, ale nie chciałam w moim poście o chorobie Taty umieszczać pytania, na które zależy mi, by otrzymać pilnie odpowiedź.
Nie miałam pojęcia, że na hospicjum domowe czeka się aż tak długo :-( Zadzwoniłam dziś do trzech - we wszystkich podali mi termin pierwszej wizyty lekarza od momentu zarejestrowania: 4-5 tygodni. Coraz bardziej podejrzewam, że Tata tyle nie pożyje. A Mama coraz więcej będzie potrzebowała pomocy, będą sytuacje, że trzeba będzie podać morfinę dożylnie, czy kroplówkę, czy diabli wiedzą co...
I tu mam pytanie - czy ktoś orientuje się, czy można załatwić jakąś opiekę paliatywną - może być komercyjnie! - szybciej, w przeciągu tygodnia czy dwóch? Chodzi o Łódź.
Będę bardzo wdzięczna za sugestie, jeśli ktoś coś wie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group