1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-12-03, 17:33   Temat: Spotkanie w Warszawie
Nasze Forum, spotkania na Zlotach u Gazdy, to wspaniały sposób na zapoznanie się w realnym życiu. Tworzą się tu wspaniałe przyjaźnie. Jedna z nich są nasi Przyjaciele z Łodzi; małgosia_43 czyli: Małgosia, Jacek i oczywiście Magister.Roman (na cześć Roman1130), który od 3 Zlotu, tego wrześniowego znalazł ciepły dom i od mamy Abi u Gazdy trafił do Łodzi. W drodze na 'spotkanie warszawskie' odwiedziliśmy ich i spędziliśmy mile wspaniałe chwile na długich nocnych rozmowach. To nie pierwsze nasze spotkanie i mamy nadzieje na kolejne. Stąd czytałaś banialuka, wcześniej o spotkaniu w Łodzi. A tak relaksował się na spotkaniu Magister.Roman


  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-11-30, 13:26   Temat: Spotkanie w Warszawie
urania napisał/a:
Szczęściarz z Ciebie Kmis757, otaczasz się pięknymi kobietami

-
Jolana napisał/a:
w moim sercu pozostaniecie na zawsze...

- właśnie dla tego warto...
JustynaS1975 napisał/a:
I polecam takie spotkania. Niezwykłe przeżycie.

- nic dodac nic ujać...
roman1130 napisał/a:
zawsze są o niebo za krótkie, a przynoszą i zostawiają tyle emocji i pozytywnej energii...

- "pozytywnej energii..."; tak często potrzebnej nam aby się odnaleść...

[ Dodano: 2012-11-30, 13:29 ]
urania napisał/a:
Szczęściarz z Ciebie Kmis757, otaczasz się pięknymi kobietami

- wiedziałem, wiedziałem, ;) że takie stwierdzenie padnie... to sama przyjemność...
(sorki, jakoś wyleciał ten tekst)
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-11-29, 15:23   Temat: Spotkanie w Warszawie
Udział wzięli; Jolana, JustynaS1975, Gonia, kmis757 z Beatką :)
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-11-29, 15:19   Temat: Spotkanie w Warszawie
"Spotkanie w Warszawie 2" nazwane przeze mnie "Zlotem bis" to już historia. Ci co byli a dla których Zlot w Żegiestowie z różnych powodów jest poza zasięgiem, dowodzi, że my członkowie Rodziny Forum; Fundacji Dum Spiro-Spero, czujemy się bardzo miło i sympatycznie w swojej obecności. Takie spotkania, jako kontynuacja naszej Forumowej wirtualnej znajomości, spędzenie wspólnie odrobine czasu, wypicie kawy, spojrzeniu sobie głęboko w oczy, rozmowa, daje niesamowitą radość i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Bardzo dziękuję naszym wspaniałym Forumowiczkom za udział w spotkaniu, za miło spędzony czas i zachęcam do takich spotkań. Nie zamykajmy się tylko w klikaniu i literkach. Gdy na Zlot jest nam za daleko pamiętajmy, że tuż obok nas jest ktoś dla kogo warto poświecić trochę swojego czasu, z kim warto wymienić się odrobiną uśmiechu.
::thnx::

  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-11-23, 09:14   Temat: Spotkanie w Warszawie
małgosia_43 napisał/a:
kroi się spotkanie angentów na szczycie

:mrgreen: Na pewno się odnajdziemy... my właśnie ruszamy w "Polskę"; przez Jasną Górę do Łodzi w odwiedziny do naszej wspaniałej "małgosi43"... jutro spotkanie "Na Szczycie" w umówionym "tajemnym" ;) miejscu (jak wyżej). Odnajdziemy Was dziewczyny, na pewno - my ludzie z Sudetów... obcy zawsze dobrze "rozpoznawalny" (sztuk 2)... do miłego :-D
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-11-22, 17:12   Temat: Spotkanie w Warszawie
Gonia napisał/a:
chociaz zalezy od miejsca przebywania rozbojnikow

To mam ze sobą zabrać strzelbę :trtd: co by się bronić [__]
Płotki startowe już wbite na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury # Banacha to niech tak zostanie... a gdzie nas zaniesie to się zobaczy. Do miłego zobaczenia... :)
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-11-19, 17:03   Temat: Spotkanie w Warszawie
Joasia jesteś niezastąpiona... Maciek, młody chłopie, dasz radę... a z Pragi (oczywiście nie tej do której mam 150 km - do Warszawy 450km), najlepiej kieruj się na Pragę Południe na trasę Łazienkowską i trasa Łazienkowską, przez most Łazienkowski , cały czas prosto; zmienia się na Al. Armii Ludową, dalej prosto przechodzi w Wawelską i skręcasz w lewo w kierunku Portu Lotniczego czyli na (Franciszka) Żwirki i Wigury (Stanisława) , a skręcasz na światłach zaraz za Pomnikiem Lotników, (stał jeszcze niedawno po lewej stronie). Po skręcie w lewo na światłach na Żwirki... po 800-set metrach masz skrzyżowanie w prawą stronę (tylko) to Banacha (Stefana). W tym miejscu (pozwolę sobie powtórzyć po Justynce), czyli na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury z Banacha w sobotę 24 XI o godz. 15-stej spotykamy się i dopiero stad ruszamy na "poszukiwania" miejsca na dobrą kawę. Tu po drugiej stronie od Banacha zaczynają się Pola Mokotowskie z Parkiem im. J. Piłsudskiego a wcześniej stadionem RSK Skra.
Proponuję aby chętni postarali się o nr telefonu Justynki lub mój, poprzez PW. Dziękujemy i zapraszamy. :)

[ Dodano: 2012-11-19, 17:26 ]
No teraz dzięki TVN 24 wiem dlaczego tych co mają inna tablicę rejestracyjna niżeli Warszawską nazywają "Słoikami". :/hahaha/: Ale czemu parkując na osiedlu, mogę mieć przebite wszystkie opony, to tego już nie rozumiem. Szwagier mieszka na zamkniętym osiedlu na Targówku i już słyszę, że teraz parkować będę musiał poza ogrodzoną częścią osiedla, czyli pod lasem; Park Leśny Bródno... aleeee gościna... :omondieu: :omondieu: Idą dziwne czasy albo wraca stare... :uuu:
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-11-17, 17:52   Temat: Spotkanie w Warszawie
jo_a napisał/a:
JustynaS1975 napisał/a:
Richelieu napisał/a:
jo_a napisał/a:
macie zakaz napieprzania o forum :P

Już to widzę, jak posłuchają. :mrgreen:

[figielek]

Już mnie zaczynają uszy piec! I na języku wyrasta mi "pypeć". :--:

Riczu, tak jakbyś ich trochę podburzał.... 8-)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-11-17, 12:54 ]
Nie, no skąd Ci do głowy w ogóle przyszło takie podejrzenie ... ? Ja ? Ich ? Podburzał ?! W życiu nie ! ( ;P :dev: )


Robi się coraz ciekawiej i przyjemnie na duszy; Gonia, iwka3219... :flow:
[b]Justynko[/b] pozwól, że coś zaproponuję i powiem prosto z mostu; aby nie skończyło się tak jak z planowanym poprzednim spotkaniem: "Warszawa" - sztuk dwie...
Proponuję aby do wtorku do godz.00,00 zadeklarować swoją obecność. Proszę Justynkę o podanie dokładnie gdzie mam zaparkować w Warszawie na Polach Mokotowskich (lokal na pewno wskażesz też znakomity na popołudniową kawową biesiadę Forumowiczów). Sorki, jestem jak nas nazywacie "słoikiem" (zasłyszane w telewizji) ;) prosto z trasy i mogę mieć problemy. Godzinę ustalimy i podamy, jak myślę w środę (narazie obowiązuje zaproponowana 13,00). Skoro jestem jednym z pomysłodawców (wraz z Justynką) tego właśnie spotkania powiadam Wam; porządek i dyscyplina wskazana a skoro jadę 450 km to mi wybaczycie taki tekst... :)
A Wam; górnoślązacy, jo_a, Richelieu... radzę szykować maść na języki i patrzcie jakie niebo będzie różowe tego popołudnia.... :-D
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-11-16, 17:46   Temat: Spotkanie w Warszawie
JustynaS1975 napisał/a:
stąd pomysł, aby więcej osób spotkało się w tym dniu. Jako miejsce spotkania proponuję Pola Mokotowskie. Jest tam kilka knajpek i będzie można sobie wybrać, w której usiądziemy.

Serdecznie zapraszamy.


Maciek76 napisał/a:
Ja także bym przyjechał na to spotkanie....Akurat będe w tym terminie w Stolicy

- oczywiście zapraszamy...
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-11-10, 13:57   Temat: Spotkanie w Warszawie
JustynaS1975 napisał/a:
Serdecznie zapraszamy.

Dokładnie tak, zapraszamy [yee]
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-05-06, 12:02   Temat: Spotkanie w Warszawie
Jolana, klikers, i inni umawiający się, proszę się teraz wytłumaczyć - oj nieładnie :-(
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-04-25, 17:42   Temat: Spotkanie w Warszawie
JustynaS1975 napisał/a:
Hm, ja jestem mało charakterystyczna


- ale kłamczusze |SModM| ... nasz hit eksportowy [usmiech] ... nasz znak rozpoznawczy :sun: ...
Ale wam zazdraszczam :) (świadome przekręcanie hihi), ale 550 km :ee!!"
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-04-25, 15:27   Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik napisał/a:
Jestem ruda i mi to nie przeszkadza.

- miałem dopisać...więc teraz: na pewno wyglądasz wspaniale :cmok: więc zdejmij te okulary i zaprzaszam na bezwstydnych. ::thnx:: Bardzo proszę :)
  Temat: Spotkanie w Warszawie
kmis757

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-04-25, 15:13   Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik napisał/a:
Proszę nie sprawdzać błędów ortograficznych, stylistycznych i interpunkcyjnych - następna z "DYS..."

Jest taki stary kawał jak to miś, zając i lis grają w karty. Nagle miś mówi; nie powiem kto tum oszukuje ale jak przywalę w tę rudą kitę....
Kończmy ten temat albo przemianujmy to forum na onkologiczno - polonistyczne.
Ps. KlaWik - sorki... to nie do koloru Twych włosków ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group