1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: diagnostyka czerniaka
klikers

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13651

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-13, 14:25   Temat: diagnostyka czerniaka
O masz jaka kolejka :shock: Nie ja nie czekałem tyle, ja by dostać się do dermatologa zrobiłem coś takiego że poszedłem najpierw do onkologa, a że mu się nie spodobało to skierował mnie jeszcze tego samego dnia do dermatologa i na wycięcie w trybie pilnym więc ja nie czekałem. Może jak nie uda się innaczej to spróbuj tak jak ja :mrgreen: Niestety ja nikogo innego nie polecę Ci ale na pewno jest wielu lekarzy znających się na rzeczy :)

Nie polecam zdecydowanie dermatologa na ul: Saskiej
  Temat: diagnostyka czerniaka
klikers

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13651

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-29, 16:44   Temat: diagnostyka czerniaka
Zapisz się do dermatologa :) jeśli mu się nie spodoba to wytnie i przebada ;)

[ Dodano: 2012-03-29, 16:44 ]
mnie leczy dr Słowińska z MSWiA i uważam że jest dobra
  Temat: diagnostyka czerniaka
klikers

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13651

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-27, 20:35   Temat: diagnostyka czerniaka
Tak w MSWiA na Wołoskiej możesz liczyć na wideodermatoskopię z tym że chyba dość długi czas oczekiwania jest na wizytę ale zadzwoń i zapytaj albo przejedź się do nich bo ciężko się tam dodzwonić :)
  Temat: diagnostyka czerniaka
klikers

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13651

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-16, 01:04   Temat: diagnostyka czerniaka
jeśli znamię zostało wycięte w całości nie ma powodów do niepokoju. Ze znamion brzeżnych i dysplastycznych (atypowych) może rozwijać się czerniak dlatego Twój lekarz kazał je wyciąć. Pozdrawiam serdecznie,
Paweł
  Temat: diagnostyka czerniaka
klikers

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13651

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-13, 22:01   Temat: diagnostyka czerniaka
Wg mnie też ładnie wyglądają :) u mnie wiele gorzej wyglądało to..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group