1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
kina

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-04, 23:41   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
tez chcialabym wiedziec .Moje brwi do dzis jeszcze nie odrosly..ale przy moich slabych wynikach WBC boje sie wykonywac taki zabieg.Nosze grzywke by ten brak przymaskowac nieco:D
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
kina

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-29, 18:56   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
pelasiu mnie tez zmienili taxol na endoksan( taksol obniza cisnienie i jak ja to nazywam uderza w serduszko dlatego w przygotowaniu robia EKG-jesli cos tam wychodzi nie teges to musza ten cytostatyk zastapic innym by mama przezyla kolejną chemie ..
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
kina

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-06, 15:02   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
moze byc torbiel przy szwach, moze byc przepuklina , trudno na odleglosc oceniac ..najlepiej pokazac lekarzom leczacym mamusie. mozesz tez tam probowac sie dodzwonic i zapytac ew.lekarza dyzurnego czy masz z tym przyjechac i ew.to pokazac.
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
kina

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-24, 18:38   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
wyciagaj ja z tego dola i to szybko..mama przeszla z tego co wynika z opisu oeracje HIPEC -nie tak latwo do niej sie zakawlifikowac i nie tak latwo ja przezyc..Siwtnie dalyscie sobie z tym rade.Chemmioterapia dootrzewnowa tez pewnie ma swoje uboczne skutki nie mniej w rakowaceniu otrzewnej jest ja najbardziej wskazana.Wazna bitwe macie za soba ! Teraz czas wygrac wojne , bo chyba nie zamierza mama zawiesic teraz broni?Zycze szybkiego powrotu do normalnosci.
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
kina

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-18, 20:20   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
mam kolezanke ktora miala wodobrzusze i IV stadium adenocarcinoma serosum z mutacja genow BRCA1plus.Razem przechodzilysmy chemie i druga operacje i znow chemie..ja dostalam jeszcze promyczki.. nadal zyje a rozpoczela leczenie poczatkiem roku 2010.W styczniu miala teraz operacje przepukliny..ale juz zabiera sie powolutku za swiateczne porzadki w domu.Operacja HIPEC , ktora przeszla Twoja mamusia nie nalezy do łatwych i nie byla "popularna"przy raku janika w latach 2010/11 Zreszta chyba nadal nie jest jeszcze standardem leczenia wiec nic tylko sie cieszyc ze mialas takie mozliwosci..I oby pomoglo to wam przetrwac w remisji jak najdluzej, czego wam serdecznie zycze.
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
kina

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85939

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-18, 17:54   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
pelasiu ja tez mam IIIc dw arazy bylam lysa ( brwi rzesy tez wychodza wiec troche bola wtedy oczy, mialam chemie i dwie operacje i znow chemie i naswietlania .Zyje ..moja operacja cytoredukcyjna jednak byla nie az tak rozlegla ..bo chemia wczesniej zrobila co trzeba ( przed cytoredukcja mialam 6 wlewow.Chemioterapia dootrzewnowa powinna przynisc efekty choc do najlezjszej nie nalezy.na pocieszenie dodam ze jestem 2lata po zakonczonym leczeniu w przygodami po drodze ale wrociłam po tym wszytkim do pracy i uprawiam aerobic, zumbe chodze na salse.Rdosc zycia w sobie mam .Kolejne badania bede miec w czerwcu i oby wyniki w obrazkach byly OK..Ta choroba wymaga cierpliwosci, pokory i tysiaca marzen.Bo by moglo sie cos zdarzyc trzeba marzyc.Mnie sie wymarzył powrot na gimnastyczna sale i to bez wylanianej narazie stomii.Głowa do gory...rak to choroba przewlekla ciezka ale dje sie ja leczyc i utrzymac w ryzach..oby jak najdluzej :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group