1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
kina

Odpowiedzi: 327
Wyświetleń: 112249

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-06, 00:26   Temat: Rak jelita grubego z przerzutem do jajników
mama niech sie wlosami nie przejmuje-to naprawde w przypadku podawanej chemii najmniejszy problem- dzis w sklepach specjalistycznych sa ładne peruki i do jakiejs tam kwoty refundowal to NFZ -wniosek wypisywał lekarz chemioterapeuta ( nie kazdy cytostatyk powoduje lysienie) ale jak juz lysiejesz to wszedzie w kazdym skrawku ciala -najgorszy jest brak brwi i rzes bo to troche oczom daje sie we znaki.ja do dzis nie mam brwi -nie odrosly mi jeszcze niestety ..wygladam wiec na taka z wysokim =mądrym czołem :) arkery ca 125 nie sa wysokie ale to o niczym jeszcze noe przesadza.najwazniejszy jest wynik HP na ktory teraz czekacie i od ktorego zalezy dalsze mamy leczenie .Badzcie dobrej mysli, co ma byc to bedzie.mama niech zbiera sily by szybciutko sie po tej operacji pozbierac -jedna bitewe macie juz za soba .Jak sprawy bedz sie dzialy dalej tego narazie nikt nie wie .Powodzenia i najlepszego z tyt. weseliska .
A ten wyciety płat to zapewne wyciety fragment sieci..wezlow nie trzeba zawsze wycinac..pobera sie zwyczajowo z nich wycinki do badan =probki czy sa odczynowo zmienione.Ryutynowo wycina sie jeszcze przy takim zabiegu poza calym narzeadem rodnym dodatkow jeszcze wyrostek robaczkowy i cała siec wieksza..( to taka firanka ktora otacza wszytkie wnetrznosci by trzymaly sie w kupie) .
Troszke ponad norme sa plytki krwi -nie lekcewazcie wiec wbijania w brzuch clexany..bo ona rozrzedza krwe i ratuje przez zakrzepicą ...Trzymam za was kciuki zyczac pomyslnych wiesci.Marker 125 juz jest w normie wiec tyle dobrze -chyba ze mama jest nie markeroczuła..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group