1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jogi45 - komentarze
kfpogoda

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25540

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-03-25, 22:27   Temat: stoję w miejscu
NIE WIEM CO MAM NAPISAĆ .ZACZNĘ OD POCZĄTKU. PO KONTROLNEJ MAMMOGRAFII WYNIK WYSZEDŁ MI "BIRADS 4" ZAGESZCZENIE 35 MM. MIALAM MIEC ZROBIONA BIOPSJE, ALE LEKARZ ZMIENIL
ZDANIE NA USG ZA 4 MIESIACE. TERMIN DOSC ODLEGLY.POSTANOWILAM ZASIEGNAC OPINI INNEG ONKOLOGA. TEN LEKARZ OBEJZAL ZDIECIE MAMMOGRAFICZNE I STWIERDZIŁ.....................NADINPRETACJA . SUPER.
MOGE DZIEKOWAC BOGU ZE TAK ZAKONCZYŁA SIE MOJA SPRAWA.
W JEDNYM Z POSTOW BASI DO JOGI PRZECZYTALAM:

cyt: chcę Ci powiedzieć, że w medycynie rzadko 2 razy dwa to cztery. Medycyna nie jest matematyką i zdarzają się rzeczy zupełnie nieprzewidywalne (często w dobrym kierunku) .....ZYCZE WSZYSTKIM TAKIEJ DJAGNOZY.DZIEKUJE ZA DOBRE SLOWA I MATERIALY MI PRZESYLANE.DUZO SILY ,POZYTYWNEGO PODEJSCIA DO KAZDEJ DIAGNOZY BO CYT.DWA RAZY DWA W MEDYCYNIE NIE ZAWSZE JEST CZTERY.
  Temat: Jogi45 - komentarze
kfpogoda

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25540

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-03-25, 14:18   Temat: choroba a kotki
Miałam kotka przez 16 lat.Musieliśmy go uśpić bo miał guzy nowotworowe na roznych organach.[był po operacjach].Te zwierzątka są milusińskie.Jak ktoś był chory, to kładł się na tym zbolałym miejscu.Kiedy ktos z domowników wracał ,to wyczuwał na odległość.Potem na powitanie miauczał ,łasił się i wskakiwał na kolana. Takiego ciepłego powitania życzę Ci za każdym powrotem do domu.Oczywiście wyników też życzę dobrych.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group